Nowy Skype: irytujące okienko

W jaki sposób można na stałe wyłączyć to małe okienko, które się pojawia po zminimalizowaniu głównego okna rozmowy? Strasznie mi ono przeszkadza. W starej wersji Skype wystarczyło je raz zamknąć i już się nie pojawiało w trakcie tej samej rozmowy, a tutaj za każdym razem gdy zminimalizuję główne okno, to małe okienko znów się pojawia. W opcjach programu nic na ten temat nie znalazłam. Czy jest jakiś sposób na to?
@Edycja:
Dodam, że chodzi o Skype na Windows 7

Możesz zrobić zrzut ekranu z tym okienkiem ?

@iJuliusz Proszę: https://i.imgur.com/ZfCJrUu.png

@betmariss
znalazłem jedno ustawienie

Ustawienia -> Połączenia -> Zaawansowane -> odznacz "Pokaż okno połączenia, gdy Skype jest uruchomiony w tle

Niestety nie mam Skype dla windows 7, żeby porównać, znaczy się, w ogóle nie mam Skype :wink:

1 polubienie

U mnie to było w: Rozmowy -> Pokazuj okno rozmowy gdy Skype działa w tle. Wcześniej właśnie szukałam w ustawieniach i nie pomyślałam, żeby poszukać w Rozmowy, zwłaszcza, że dostęp do tego menu pojawia się dopiero po kliknięciu we własny awatar. A w otwartym oknie rozmowy jest tylko dostęp do ustawień aplikacji (gdzie nie ma żadnych ustawień zaawansowanych) oraz ustawień dźwięku i wideo. Strasznie zryty ten nowy Skype. W każdym razie odznaczenie tej opcji działa, dziękuję :slight_smile:

Bardzo się cieszę :smile:
W razie problemów z komputerem, zapraszamy na Forum DP :1st_place_medal: