NOWY smartfon do 800zł?

wymagania: ogólnie dobry telefon na każdym froncie, jak najnowszy android

użytkowanie: internet po 3g/wifi, GPS, aparat, gry, muzyka, sporo aplikacji, nie interesuje mnie modowanie/custom romy itd.

marki: wyłącznie HTC, Samsung, Nexus, Motorola,

miejsce zakupu: nowy z Allegro, najprawdopodobniej od kogoś kto dopiero co przedłużył umowę

kwota: do 800zł

telefony, które narazie przewinęły mi się przez oczy: Galaxy Ace2, S Advance, HTC One V, HTC Desire X

do tej pory używam Galaxy Ace, jednak zaliczył wypadek, poza tym ma przestarzałego androida, bardzo słabą baterię i wydajność jak na dzisiejsze czasy.

skoro wiesz czego chcesz (dokładnie napisałeś wymagania) to po co pytasz. Wejdź na allegro, zaznacz czego chcesz i kup.

Z wyżej wymienionych S Advance najlepszy, problemem jest to, że na razie siedzi w nim Android 2.3.6. Ponoć 26 kwietnia ma dostać oficjalnie Jelly Bean, ale ten już jest tak długo wypuszczany (miał wyjść jeszcze pod koniec tamtego roku), że trzeba będzie poczekać. Nieoficjalnie można zainstalować Jelly Bean wypuszczonego na Rosję :slight_smile:

W teorii każdy z nich spełnia Twoje oczekiwania, ale Advance ciutkę lepszy od innych :slight_smile:

Kilka miesięcy temu kupiłam LG Swift L5 (znany też jako E610).

Bardzo fajny i funkcjonalny smartfonik. Kosztował 8 stów.

To trochę drogo, jak w tej cenie bez problemu można mieć L7 lub L9, a jak wiadomo te dwa modele są jednak lepiej wyposażone.

Dokładnie, za 900zł można dziś mieć LG L9, który przebija L5 pod każdym możliwym względem, także przepłaciłeś strasznie =D>

Może galaxy Ace 2.

Galaxy S II około 900zł ale chyba warto dorzucić ,wyświetlacz Super Amoled ,1GB pamięci ram ,16 GB wbudowanej na dane, 4 rdzeniowy układ graficzny Mali-400MP4

ace 2 i advance mają 1 rdzeniowe mali 400 z tych dwóch advance ciekawszy bo ma wyświetlacz super amoled

jeszcze możesz pomyśleć nad Sony Xperia P sporo miejsca na pliki bo 16GB ,1GB pamięci ram ,jest już dostępny android 4.1 Jelly Bean , fajniejszy wygląd niż u samsungów moim zdaniem :razz:

djosdanielos SGS2 ma może wyświetlacz SAMOLED, ale ta rozdzielczość, choć nie powiem to wg mnie najbardziej udany telefon z serii Galaxy, bardzo wytrzymały, nie tak jak te dzisiejsze SGS. Lekki upadek i po szkle na ekranie. Bierzesz również pod uwagę, że ktoś będzie też grać na telefonie, jeśli taka opcja się nadarzy to akurat SGS2 też się sprawdzi dobrze. Najważniejsze by miał chociaż ICSa na pokładzie i jakieś szanse na aktualizacje.