Nowy sposób głosowania na blogi miesiąca - klapa?

Hej,

Stąd nadal boję się kliknąć i głosować. Bo co jak będę miał oddać całą wątrobę?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Konieczna jest możliwość wybierania wpisów, które chce się zgłosić. Bez tego zmiana nic nie da. Kwestia jaka formuła będzie zaproponowana - zobaczymy.

Hej,

Ewentualnie zostanie pisać jeden blog w miesiącu, co by głosujący nie mieli rozterki, na który z blogów danego użytkownika oddać głos. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

No, w sumie to dobry pomysł. Tyle że portal straci około 27.000 odsłon, przynajmniej tyle mi wychodzi tylko za ten miesiąc. Poza tym nie jara mnie już tak wygrana w tym konkursie. Wolałbym w nagrodę zapewnienie że odbędzie się Hz :slight_smile:

1 polubienie

Hej,

Na razie to musi wystarczyć informacja, że zlot kiedyś jeszcze się odbędzie. Prawdopodobne. :smile:

A co do meritum, to faktycznie szkoda. Tym bardziej jak ktoś lubi pisać blogi i dzielić się spostrzeżeniami z testowania sprzętu. Odsłony jak odsłony, bo z reklam faktycznie zysk jest niewielki, ale sama baza wpisów i ilość ciekawych informacji w nich zawartych - to na pewno ma znaczenie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

W końcu budujemy ten portal, nie ? :smiley:

Hej,

Jak najbardziej. Stąd niektóre osoby, którym nie podoba się zmiana za sterami kapitana, jak i zmiana samego kierunku, w którym podążają dobre programy, nadal tutaj są i tworzą dodając posty na forum, komentarze czy blogi - bo liczy się portal!

Pozdrawiam,
Dimatheus

Partia broni, partia radzi, partia nigdy cię nie zdradzi - przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :laughing:

To była ‘Liga’ ! :slight_smile:

1 polubienie

Hej,

Przypuszczałem, że taki komentarz prędzej czy później się pojawi, ale liczyłem na wersję w stylu: “Portal rządzi, portal radzi…”. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Piękny przykład ideologicznego wolontariatyzmu, chwali się :slight_smile:

Hmm, w nowej formule konkursu nie ma przecież żadnego głosowania :slight_smile:

Na razie tylko Wy ją znacie. Stąd domysły.

https://www.dobreprogramy.pl/NagradzamyBlogerow

https://forum.dobreprogramy.pl/t/wstepne-zalozenia-programu-partnerskiego-dla-blogerow/541516/88?source_topic_id=541015

@tomekb

Przepraszamy, nie masz dostępu do tego tematu!

Ale link, który podał @januszek wyjaśnił :slight_smile: Dzięki.