Nowy sposób głosowania na blogi miesiąca - klapa?

Cebula kilka miesięcy temu pisał:

Czekamy na Wasze sugestie i pomysły. W starej konwencji odbędą się jeszcze edycje lipcowa (trwająca) oraz sierpniowa. We wrześniu konkurs pojawi się w nowej odsłonie

Mamy wrzesień i nadal cisza. Po co ogłaszać kolejną zmianę i nic nie robić w temacie? Przykro.

Pewnie jest to spowodowane opóźnieniami w wdrożeniu nowej odsłony blogów, o których pisał @Lisek (Zyski z reklam na blogach dla blogerów). Jednak @Cebula mógłby coś więcej powiedzieć. Jedno to nowe blogi, a drugoe to nowa konwencja konkursu.

Cały czas z Mieszkiem walczymy z nowymi blogami. Największym wyzwaniem jest graficzny edytor w związku z którym musimy przerobić połowę sajtu… Więm, że brzmi to dziwnie ale większość modułów jest wspólna dla sajtu jak i bloga, więc albo to rozdzielamy (kompletnie głupie) albo dostosowujemy wszystko. Stąd te opóźnienia.

3 polubienia

Zdecydowanie nie klapa, odświeżony konkurs blogowy wystartuje, napiszę na blogu o zmianach jakie chcemy wprowadzić

4 polubienia

@Cebula napiszesz przed czy po wdrożeniu nowych blogów?

Powinniście jakoś ta przebudować głosowanie by nie tylko same wpisy były ważne co autorzy. Bo na razie jak ktoś kto dużo pisze i chce zgłosić kandydaturę w konkursie to nie ma wyboru jakie wpisy mają brać w konkursie a jakie nie.

3 polubienia

I głucho w temacie… @tomekb masz jakieś wieści?

Warto też dodać ( #szok ), że ponownie nie ma regulaminu konkursu i wszyscy właśnie pogliśmy się zapisać na wycięcie nerki :wink:

3 polubienia

Albo dwóch :wink: Nie szłabym w tym kierunku, pewnie regulamin powstanie razem z wprowadzeniem zmian.

Zatem konkurs nie powinien się był rozpocząć, znowu :slight_smile:

2 polubienia

też jestem tego zdania

1 polubienie

Hej,

Dlatego ja na razie nic nie zaznaczam - wystraszyliście mnie tą wizją utraty nerki czy nawet dwóch. :wink:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Ja bym się wystraszył, że jest regulamin - to by oznaczało jakiś błąd. Regulaminu chyba nigdy nie było w czasie ogłaszania konkursu. 3 razy na to zwracałem uwagę, potem odpuściłem :wink:

2 polubienia

widać komu zależy :slight_smile:

… zachować nerkę? :wink:

1 polubienie

Czyli konkurs nadal po staremu

Mnie to wygląda na to, że konkurs działa na autopilocie. To automat.

Coś w tym jest :wink:

Głosowanie też ?

Konkurs jest czymś w rodzaju szansy zgarnięcia fajnej nagrody za wpisy. Biorę udział w zabawie już dłuuugi czas, udało mi się nawet ze dwa razy coś wygrać. Szkoda tylko że nie ma tej prostej możliwości zgłoszenia przez twórcę jaki blog ma być brany pod uwagę … ale w sumie jest i na to rada. Mniej wpisów.

1 polubienie

…a regulaminu dalej nie ma :smiley:

1 polubienie