Nowy sterownik ForceWare 158.24 beta

Lepiej czy gorzej ?

http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_158.24.html

Sterownik ten naprawia błąd związany z włączaniem trybu NVIDIA SLI w innych niż angielska wersjach systemu Windows Vista.

lepiej, ocene w viście (grafika dla gier) podniosły z 3,6 na 3,7 dla aero natomiast zostaje 5,9 :smiley: podniosły mi aż tak poprzednie, w grach jeszcze nie sprawdzałem

Ciekawe kiedy sterowniki do Visty… osiągną taką stabilność jak w XP… teego mi brakuje chociaż nie jest najgorzej…

mi to scierwo sie nie chce zainstalować mówie o wersji nie beta tylko final WQHL, po instalce nadal jest WDDM

windows pokazuje że brakuje jakiegoś pliku i nie może dokończyć instalacji mówie o wersji z 1 czerwca. a ciekawilo mnie dlaczego beta waży 56mb a wqhl tylko 34mb:P

Też sie nad tym zastanawiałem… Ja własnie dzisiaj zainstalowałem WHQL i niby mi grafika w Indeksie wydajności -> Grafika w grach wzrosło z 5,2 na 5,4 :smiley: :jupi:

mam ważną wiuadomość polskie stery z wqhl nie działają ale angielskie tak:) !!

mi jakos zadziałały polskie =]

jesteś tego pewnien?? bo one instalują się normalnie ale po ponownym uruchomieniu komputera srerowkim sie nie włancza :stuck_out_tongue:

dokładnie po instalacji ich po prostu nie ma - dzialaja te WDDM z datą bodajże pażdziernik 2006 - nvidia znowu cos skopsała

dodam że angielskie sie instalują bez problemu i że nie są to bety

Na systemowym sterowniku mój winik to:

systemowekf2.jpg

z kolei na 158.24 WHQL Driver

15818mq0.jpg

Czy nie jest zbyt duża różnica :cry:

W moim przypadku również zmiana - grafika w grach z 5,7 na 5,8.

Aero bez zmian 5,9.

GF 7300GT i 5,7 dla gier ? - sorry ale cos tu jest nie tak

Wręcz niemożliwe :o

Słuchajcie.Piszę nie po to by się chwalić.

Właczyłem się do tematu i wyrażam swoje zdanie.

To jest realny wynik mojej grafiki.

Dodam,że jest maksymalnie przetaktowana (vmody) i może dlatego takie wskazania.

Screen http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 17f2e04907

Próbowałem 2 razy instalowac wersje z 1 czerwca i lipa… sterownika nie ma! Wróciłem do wersji 158.18 forceware winvista 32bit international whql i na tych sterach jest w miare dobrze,ale niestety nie to co było w xp. Trzeba czekac na nowe wersje…Na wersji 158.18 wygląda to tak: grafika: 5,9, grafika w grach 5,9. :slight_smile:

Jest już poprawnie instalujący się sterownik International. Można pobrać :lol: