Nowy styl na forum... Mój styl

Ostatnio dużo mówi się o możliwości zmiany stylu na forum.

Stworzylem swój styl i chciałbym, abyście zobaczyli, czy na daje się tu. Ten styl można przetestować tutaj.

Styl oczywiście daję za darmo.

Jeżeli administracja osądzi, że chce ten styl, prosze o kontakt gg: 3302010.

W stylu nie jest skończony nagłówek, ponieważ nie wiedziałem jakie przyciski będą potrzebne.

_ Pozdrawiam! _

Jestem za :slight_smile:

Oczy troszke odpoczną - prawie każde forum takie same :cry:

Te informacje to powinienieś chyba na PW skierować do dyrekcji,bo wydawało mi się,że lekko wkurzył ich poprzedni topic,a może tylko wpisy do niego?

Jak dla mnie może być choć osobiście twierdzę,że to wszystko jest do siebie podobne,tylko inne kolory odcienie,pare innych przycisków,więc jakby bezprzedmiotowy temat.

Nie nie i jeszcze raz nie a dlaczego bezpłciowy, może komuś innemu sie spodoba ale mnie sie nie podoba i jeszcze dlatego że jak już sie do czegoś przyzwyczaje to wolałbym aby pozostało niezmienione jak najdłużej.

Oczywiście nie zrażajcie się nagłówkiem, wiem że jest łysy ale jak będzie wiadomo co tam trzeba postaram się to zmienić :slight_smile:

Pozdrawiam !!

Nazywaj ten ‘Twój’ styl jak chcesz, ale ja dużej różnicy pomiędzy nim a http://demo.phpbb.pl/index.php?style=85 nie widze

Raq to jest To to mi sie podoba jest zaj***** Superrrrrrr Tak trzymaj Polecam BB2 Raqiego !!

Nie bój żaby !!

:idea: W profilu będziesz mógł zmienić styl na ten stary, jeżeli nie przypadł Ci do gustu … :slight_smile:

Nie zabardzo - oczy bolą … i ta szarość …

TO moje zdanie, ale tak to luuuz !

No fakt, baaardzo podobne :smiley:

Ale abstrahując od tego aspektu, jak dla mnie trochę to jakieś takie szare i nudnawe.

Tym niemniej należy docenić, że w końcu ktoś coś zrobił, a nie tylko monitował o zmiany.

Co do kwestii estetycznej, to o gustach się nie dyskutuje, więc jednym się podoba, innym nie. Ale jak będzie można zmienić w opcjach wygląd na inny, to spoko, ten też może być.

Miałem dobre intencje :wink:

Nie za bardzo mi się to wszystko podoba.Oczekiwałem jakiś żywszych kolorów.

Jak dla mnie rewelacja, a szarości mi odpowiadają. Raq wg mnie super, oby tak dalej. :wink:

Fajne , ale następnym razem zrób jakiś fajniejszy.

stary musze przyznac ze ci to wyszlo ,ale mozna by byl ten kolor szary zmienic na jakis bardziej zywszy np.pomaranczowy,czerwony…fioletowy byl by spox , jesli mozesz to zrob fioletowy.

wezcie ludzie nie kombinujcie. Jednym slowem:SYF

:arrow: Zamykam.

Póki co, mam nieodparte wrażenie, że promujesz swoją stronę.

Już kiedyś był szum na ten temat, jeśli chcesz by Twój styl był wykorzystany na Forum prześlij info do adminów.

Dla mnie się nie podoba. :evil:

Update

Raq, Twoje działania w ShoutBox’ie potwierdzają słuszność zamknięcia tego topiku i następne tego typu również będę zamykane lub całkowicie usuwane :stuck_out_tongue:

:x-mas:

I dlatego zostałeś modkiem.

PS. Byłem , widziałem - nie podoba mi się