Nowy system komentarzy - błędy, uwagi, propozycje

Lepszą zmianą byłoby wyłączenie możliwości komentowania jako anonim.

2 polubienia

Local storage też czyszczę.

jeśli nie chcą wyłączyć, to może chociaż coś takiego

Nie, bo wolność słowa itd., itd.

Raczej: pecunia non olet.

Link w komentarzach wyświetla się jako skrócony jeśli jest bardzo długi, po edycji zostaje tylko forma skrócona, co sprawia że link nie działa.
aby zrozumieć co mam na myśli wystarczy umieścić link, potem edytować komentarz bez zmiany w linku i kliknąć na link.

Drugi błąd to brak możliwości szukania haseł w komentarzach, wyniki odnoszą się tylko do samego artykułu. jedyny sposób na szukanie w komentarzach to skopiowanie całej treści do np notatnika, lub szukanie po kawałku, system działa tak że to co jest wyświetlane zostanie podświetlone, ale nie zawsze bo często wpisywanie haseł z poziomu ctrl + F przerzuci nas do artykułu nie wyświetlając tego co jest w komentarzach. Może nowy system komentarzy jest lżejszy, ale mniej praktyczny pod tym względem.

1 polubienie

Po pierwsze, czemu nie piszesz w dedykowanym temacie o nowym systemie komentarzy?
Po drugie, druga sytuacja to nie błąd, komentarze mają wbudowaną wyszukiwarkę (taka ikona lupki przy ustawieniach sortowania itd.) dlatego ctrl+f działa tylko na sam news.

1 polubienie

@Mekotron @anon54006378 Przeniosłem posty do odpowiedniego tematu!

@narandill Jakiś problem z linkami występuje… post 326.

Bo słowa “Błędy, pomysły i sugestie” pasują idealnie do błędów które odkryłem. Oraz to że nie widziałem o tym wątki, oraz to że O portalu to dla mnie o portalu czyli informacje na temat tego czym jest portal :slight_smile:
Co do drugiego błędu to faktycznie nie zauważyłem tej ikonki, może przez to że używam mrocznego schematu, mea culpa;)

Zgaduję, iż tylko mi się przeglądarka kompletnie zamraża, gdy próbuję napisać komentarz pod jakimś artykułem? Zdaje się to dziać jedynie po pierwszym wejściu na portal po uruchomieniu lapka, gdy otwiera się pole do wpisania treści komentarza, to nagle Pale Moon z jakiegoś powodu staje się kompletnie nieresponsywny, kursor w polu tekstowym niby dalej miga, ale litery pojawiają się z kilku, czasem kilkunastosekundowym opóźnieniem, jedyną opcją jest wymuszenie zamknięcia przeglądarki przez Menedżera Zadań. Po ponownym jej otwarciu i wejściu do tego samego artykułu, ponowna próba napisania nowego komentarza już jednak PM’a mi drugi raz nie zamula…

U mnie palemoon 28.2.2 takich brewerii nie robi.
Ten palemoon: https://github.com/Feodor2/Mypal/releases

Ja mam tego drugiego, ale raczej wiele się nie różnią, a problem dopiero wczoraj się pojawił, więc to raczej nie wina przeglądarki.

No raczej jak po czasie dodali “CSS fix” pod Chrome starsze niż 56.