Nowy system komentarzy - błędy, uwagi, propozycje

Przenieście opcje komentarzy z ciasteczek do ustawień w profilu, bo co włączę przeglądarkę, to znowu widzę anonimy.

1 polubienie

A tam. Przecież te anonimy, to w 95% nasi koledzy jacyś tacyś zawoalowani fani…

Zabezpiecz sobie ciasteczka zawartość LocalStorage od anonimów i sortowania po aktualności wpisu?


Rozumiem, że nie umieją rozdzielić np. sekcji oprogramowania od wpisów na blogu / portalu, bo wszystko na jednym szablonie stworzone.

@krystian3w dzięki, ale nie chcę nic zabezpieczać. Używam różnych sprzętów, różnych przeglądarek i wolałbym, żeby to ustawienie było globalne, w profilu użytkownika.

1 polubienie

Zostają chyba tylko mechanizmy synchronizacji przez przeglądarki a jak są różne to trzeba by dodatkiem (nic mi nie wiadomo o fuzji np. Firefox Sync z Chrome Sync / Opera Sync itd.).

I mniej czyścić jak nikt obcy nie ma dostępu do maszyn.

@LORDEK, @Radek68 namierzamy problem z Windows Phone. Prosimy o cierpliwość.
[/quote]

No i co z tym namierzaniem problemu @narandill?

Bo nadal komentarzy na Windows 10 mobile nie ma.

[quote=“narandill, post:284, topic:573108”]

A to nie jest tak, że nawet FB źle wygląda w przeglądarce na Windows Mobile ?

1 polubienie

W tym sprzed ery Windows Phone na pewno (Windows Mobile 6, 6.1, 6.5).

A wygląd jest porównywalny do wersji mbasic.facebook.com

Poprawione.

@Radek68 priv

1 polubienie

Chyba nowy system komentarzy jest głodny, bo nagle zaczął pożerać polskie znaki, chociaż niektóre komentarze dzięki temu zabawnie się czyta.

Jakby to powiedzieć, SOA #1

Albo gdzie… tak jest?

W newsie o luce w Edge’u, a konkretniej:

1 polubienie

Widzę cudeńka, ale dodałem koment z polskimi znakami i jest z polskimi znakami i nie dotyczy to wszystkich komentarzy niedawno dodanych…
W temacie “Jeśli planujesz sprzedaż laptopa…”

To wygląda raczej na problem po stronie komentującego.

1 polubienie

Możliwe, sam napisałem testowy komentarz i polskie znaki się jednak normalnie wyświetlają.

1 polubienie

mam pomysł na ulepszenie - jeśli ktoś miałby wyłączone komentarze od anonimów, to uniemożliwić anonimom odpowiadanie na jego komentarze

To nie zadziała, dopóki informacja o “wyłączeniu” jest przechowywana wyłącznie w cookie.

1 polubienie

Ono nie jest w cookies już pisałem.

wiem, ale można to zmienić