Nowy telefon dla mamy (do 300 zł)

Polecicie coś?
nie musi być smartfonem, nawet zwykły będzie lepszy, bo ona nie umie obsługiwać smartfonów
tak do 300 zł
chodzi oto przede wszystkim żeby miał mocną antenę… i odbierał sygnał nawet z daleka od przekaźnika
, bo ona mieszka obok ukraińskiej granicy
poszukałem na allegro i zawęziłem listę do tych 20 pozycji

czy któryś ma mocną antenę i się nadaje?

Link

a jak się nie nadają, to może polecicie jakiś inny?

proponuję z aktywną klapką

a dlaczego akurat taki?

otwierasz klapkę odbierasz zamykasz rozłączasz bez nauki każdy to potrafi pozostaje napisać sms i wysłać oraz odebrać nie pamiętam firmy ale są w kolorze czerwonym przeważnie też szukałem

a jak one się mają z tą siłą antenki?

Motorole take robiły zwykle

Sprawdż jakie G/pasmo ma najlepsze w okolicy, sprawdź, czy te modele obsługuja je. Sprawdź do którego podłączysz dodatkową antenę, niestety te wbudowane często słabowite. :slight_smile:

Jeżeli chodzi o osobę starszą, to weź raczej smartphone 5.5 cala i raczej 2RAM/16 ROM. Niestety ten wybrany 1/8 może być ociężały. NIe poelcam tych z 2 calowymi wyświetlaczem, gdyż “to takie małe literki”. :wink:

Przed długi czas, min po upadku pękł ekran, miałem ten https://allegro.pl/oferta/nowy-smartfon-myphone-prime-2-srebrny-2-16gb-9633019645

nie pamiętam ale chyba któryś maxcom właśnie około 300 złotych są też bez aktywnej klapki za około 200