Nowy telefon do 1000zł

Witam zamierzam wymieć swojego 5 letniego SGS i9000, który już niestety muli jak cholera, a zmiany romów i wipe’y pomagają na tydzień . Rzeczy, które są dla mnie najważniejsze to:

-Chciałbym, żeby telefon porządnie służył dłużej niż przez dwa lata ( co chyba jest przy dzisiejszych telefonach nierealne?)

-Prędkość działania, telefon nie może absolutnie mulić

-Co prawda jestem przyzwyczajony do codziennego ładowania jednak im lepsza bateria tym lepiej

-Dobrej jakości aparat

-Raczej nie wspominam dobrze zabaw z custom romamy i nie chcę tego powtarzać

-Główne zastosowanie telefonu to przeglądanie internetu,muzyka, zdjęcia, żadnych gier.

-P8 lite, ale odpada totalnie przez baterie

-Honor 4X, tutaj obawiam się wielkości i chińczyków

-LG G4C, taki średniak dupy nie urywa o wiele lepsze opcje te dwie poniżej

-Moto G 3 gen, tutaj obawiam się troszkę tego 1 GB RAMU, ale nie wiem czy ma to, aż takie duże znaczenie

-Galaxy J5, do tego jestem w sumie najbardziej przekonany dobry aparat,dobre bebechy, dobry wyświetlacz, przyzwyczajenie do nakładki samsunga

Proponowałbym albo Sony Xperia :

Albo ten model Samsunga Galaxy S5 neo

Wiem,że tanie nie są oraz trochę przekraczają budżet ale oferują bardzo dobre parametry a cena znacznie spadła od czasu kiedy na rynek obie marki wypuściły swoje nowe flagowce. Poza tym w sklepie euro możesz wziąć na nie nawet do 20 rat 0% tak wiec możesz sobie to spokojnie z czasem spłacać. W sklepie Euro są obecnie w dobrych cenach.