Nowy telefon do 1000zł

Cześć wszystkim. Mam zamiar zakupić sobie nowy telefon . Aktualnie posiadam Xperie M2 i jest to ok telefon , ale chciałbym się przejść na coś mocniejszego w kwestii wydajności. Wymagania jakie musiałby spełniać nowy telefon to ekran powyżej 5cali , aparat powyżej 10Mpx i dosyć dobry głośnik chodź nie jestem jakimś fanatykiem słuchania muzyki przez telefon. I rozdzielczość  minimum 1280x720 . Telefon będzie służył do przeglądania internetu , więc dlatego chcę 5-calowy ekran oraz czasem do gier. I interesuje mnie tylko android nic więcej. A z marki telefonu do może coś z Samsunga , albo Huawei . Co możecie polecić w tym przedziale celowym … ? :smiley: Pozdrawiam .

Huawei będzie lepszym wyborem. Marka ma niedrogie oraz dobre parametrowo telefony. Jeśli lubisz większe telefony to zerknij sobie na ten 6 calowy model:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p8-lite-czarny.bhtml 

W męskiej kieszeni powinien się zmieścić.

Niezły jest jeszcze ten mniejszy model Huavei:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p8-lite-bialy.bhtml

W cenie (1000-1100 zł) masz LG GFlex 2 z ekranem Full HD, 5.5 cala, aparat 13 MPX i laserowym focusem, w miarę dobry głośnik (jeśli nie jesteś fanatykiem) a co gier to 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 810 i układ Adreno 430 i bateria 3000 mAh

Ale musiałbyś zapłacić więcej niż za Huawei. 

PS. Osobiście nie polecam żadnego szajsunga.

 ten LG G Flex 2 proponowany powyżej , to nie jest zły pomysł , ale  …     można kupić coś “dobrego” w niższej cenie … np. Moto G 3gen nie ma może “powalających” parametrów , ale ma czystego andka i jest odpowiednio zoptymalizowana by płynnie “śmigać” , a do tego będzie “dość długo” aktualizowana do nowszych wersji i długo ma mieć wsparcie od google …    ciekawą propozycją jest też ten Huawei (P8) , albo LG G3 (wersja D855) oraz również przeze mnie nielubiany “szajsung” , ale tylko w eleganckiej wersji modelu A5 (dość mocne parametry i plusik za stylowy wygląd oraz użyte w produkcji materiały)  …   ciekawie prezentuje się również SONY z modelem M4 Aqua , jeśli lubisz tego producenta …   ogólnie wybór w tym przedziale cenowym (do 1000) jest przeogromny , nawet tylko wśród uznanych producentów , a można też wyrwać coś trochę tańszego … natomiast jeśli lubisz “nowinki” i nie boisz się ryzyka “egzotycznych” produktów bez serwisu w Polsce i Europie to do wyboru masz “miliony” modeli  …he he…    osobiście brałbym  “Moto” i kilka flakonów dobrej “łychy” za pozostałe grosze …    

A co sądzicie  o samsungu galaxy j5