Nowy telefon do 950 zł z Systemem

Witam. W zasadzie jestem na 99% przekonany, że wybiorę Nokie 5800 (dotyk, 3.2 cala, głośniki stereo, symbian, całkiem, całkiem aparat) , jednak nie chcę by okazało się, że w tej cenie znajdę o wiele lepszego fona. Generalnie WM odpada (co oznacza, że Omni raczej nie kupie). N95 też odpada (taka z lekka starawa), wszelkie LG Arena, Renoiry, Pixony także wykluczam (brak systemu). Chciałbym by mój fon miał:

Touchscreena (chyba że znajdziecie coś super bez niego)

Aparat 5mpix od biedy 3.2 (musi być z autofokusem, flashem) (ten aparacik w 5800 jakoś wytrzymam)

System (preferuję Symbiana :hyhy: )

Niezły głośnik

WiFI

To, by obudowa nie rozklekotała się po 2 miesiącach

I MAX 950 ZŁ (nie kupuję z allegro, tylko ze sklepu internetowego)


Jest jeszcze opcja że sprzedałbym swoją Nokie 5610 za 300 zł i byłbym w posiadaniu 1200 zł (choć to w zasadzie wykluczam) . Jeżeli już to czy jest coś naprawdę fajnego w tej cenie ?

Z góry dzięki za odpowiedzi (wolałbym prawdziwe argumenty a nie "bierz omnie bo jest fajna !!

pozdro :wink:

Polecam ci upolować nokie N97 bo to naprawdę fajny telefonik kopiłem jeden lekko używany bez rysy za 900zl oryginalna

Niestety nie interesują mnie używki, a N97 raczej do 950 zł nie dostanę :razz: . A co do N97 po tak niskiej cenie, to radziłbym sprawdzić czy nie jest kradziona, ewentualnie podróbka :!: :slight_smile:

100% legalności wszystko sprawdzane :smiley:

No to niezłego farta miałeś, ale koniec OT :smiley: Czy ma ktoś 5800 i byłby w stanie porównać ją do innych telefonów w tej cenie ?

Porównań telefonów na necie jest w brud wystarczy poszukać…

Wiesz, nie chodzi mi o jakieś tabelki, tylko o opinie osób korzystających z tych telefonów, ewentualnie posiadających często z nimi styczność :wink:

iPhone 3G 8GB ale to używany z allegro… i nie radzę nowych brać bo po miesiącu będzie wyglądał jak te z allegro :stuck_out_tongue: