Nowy telefon, który lepszy?


(Hardelis) #1

Witam, w najbliższym czasie będę wymieniał telefon na nowy i nie wiem, na który z poniższych modeli się zdecydować?

1)HTC Desire

2)Nokia C6

3)Sony Ericson VIVAZ

4)Samsung Wave S8500

5)Samsung Galaxy i5800

Telefon musi być odporny na małe upadki (nie może być tak, że 1 upadek=serwis) :smiley: . Musi posiadać Wi-Fi oraz być funkcjonalny.

Proszę o uzasadnione opinie posiadaczy lub osoby, które miały je w rękach. 8)


(Toyo05 Tojza) #2

Witam.

Najlepiej sam porównaj bo ilu użytkowników tyle opinii.


(Hardelis) #3

Wybacz ale chyba wyraziłem się jasno. Pytam o opinie, ponieważ wybrałem te modele jako odpowiednie ale nie miałem z nimi styczności i dlatego chce usłyszeć co myślą o nich posiadacze...


(Grzozi1989) #4

@genesis7 - Twoje pytanie to jak prośba o porównanie bolidu F1 do malucha. W tym wypadku F1 to Desire i Wave, są to smartfony z wysokiej półki za które przyjdzie Ci słono zapłacić ale jeżeli kasa nie gra roli to bierz któryś z nich (Desire = moc obliczeniowa i solidność; Wave = świetny ekran i drenowana przez niego bateria).

Galaxy jest słabym Androidem, wiec będzie dobrym wyborem jeżeli cena jest najważniejsza. Maluchy to nokia i vivaz, w obu symbian, a więc w obu niemiłosierne lagi, do tego w Vivaz jest ekran oporowy przy którym trzeba się namęczyć, by załapał co chcesz zrobić.


(apik) #5

Nokia C6 również ma ekran oporowy!!


(Ezin) #6

Ja zanim coś kupię sprawdzam jak model wypada w testach. Teraz rozglądam się za czymś z dobrym aparatem foto i zaglądam do testów Teletorium, oni coś tam testują.

Tam jest fajnie bo jet tabela porównawcza i widzisz który telefon daje lepszy obraz.

Jak kogoś interesuje to podaję link: http://\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*