Nowy telefon w Play albo Erze

Hoho, to się zapędziłeś ![-o<

Raz, że w przedłużeniu NIC konkurencjnego w odniesieniu do ofert pozostałych opów nie dają, a dwa że traktują klientów jak idiotów (słynna sprawa dot. zmian w regulaminie choćby) - luknij także np. na to:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=16466

Żeby nie było OT.

Skoro chcesz telefonu, który nie znudzi się Tobie po kilku tygodniach proponują N73(ME). Lepiej troszkę dopłacić niż potem się męczyć z telefonem, który nie spełnia wymagań. SE odpada ze względu na słabe filmy. Ewentualnie SE P1i ale to już jest model dla kozaków, którym nie obca jest przygoda z ekranem dotykowym oraz quasi-qwerty klawką.

Co do sieci, wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę byś za 3 miesiące nie żałował wpakowania się w wieloletni bezsensowny cyrograf.

Nieprawda.

N73 = 2,4"

K800i = 2,0"

Po pierwsze to widzę, że autorowi tematu chodzi tu o najbardziej “wypasiony” telefon, nie patrząc zupełnie na stawki za połączenia i inne usługi dodane w abonamencie :lol: . Więc o czym my tu rozmawiamy. Echh

To ja się pytam, co ty chcesz przez to powiedzieć? Na mojej Nokii N73 mam wgranego symbiana, nawet nie najnowszą wersję tylko tą przed wypuszczeniem nowszej i nie zacina się.

Jest tysiące testów pomiędzy SE k800i, a Nokią N73 i w każdym z nich wygrywa Nokia. Zresztą poszukaj sobie zdjęć robionych tymi telefonami, to sam się przekonasz.

No i tym sposobem powstała mała wojna :mrgreen:

Faktycznie może autor napisałby przedział cenowy, bo tak to można pisać który jest lepszy od drugiego ale co z tego jak jeden kosztuje w abonamencie 100 czy 150zł a drugi 700zł albo i więcej (tak rzuciłem dla przykładu).

A konkretnie? Wbrew pozorom ostatnio nie jest u nich tak źle. Orange zdaje się przebudzać z kilkuletniego snu zimowego, natomiast w PLUSIE masz np najtańszy internet mobilny w pakiecie.

Zgadzam się z tym w zupełności. A przedstawiciele ERY (niestety nie tylko sezonowi ale też ci na stałce) nie potrafią ani jednego ani nie znają drugiego.

Dlatego dziwię się, że pracownicy ERY odpowiedzialni za obsługę klienta nie znają ofert sieci, dla której pracują :slight_smile:

Ale to już jest dyskusja na inny temat.

PLAY niestety także jeszcze nie jest w 100% idealna w tej kwestii (historie z roamingiem, złym naliczaniem mmsów itd.) ale powoli dochodzi do standardów obowiązujących w kraju.

Dlatego, Burnago - wg mnie swą decyzję powinieneś podjąć wg klucza OFERTA - TELEFON - OBSŁUGA. Lepiej być zadowolony w 100% niż w 1/3 (czyli ważna słuchawka za pół darmo a reszta, jakoś to będzie)