Nowy telefon w play

Siemka chce sie poradzic jak tel wybrac.

Konczy mi sie umowa w orange,myslalem ze ja przedluze ale niestety tel sa drogie i niema wyboru

Wiec zastanawiam sie nad siecia play maja duzo ciekawych telefonow i przystepne ceny.

Chce zeby telefon mial

*mp3 [dobry odtwarzacz]

*slot na karte pamieci

*aparat [ale nie musi byc jakis super]

*i dobrze by bylo jezeli mial by symbiana

mysle nad Nokia N73 ME lub nokia 6120c

dobry wybor moze macie jakies inne propozycje

Pozdrawiam.

  1. W jakim abonamencie?

  2. Co to znaczy przystępna cena? Dla jednych jest to 1zł a dla drugich 500zł. Określ przedział.

Zobacz na allegro lub na stronie playa samsunga U700 aparat 3,2mpx karta pamięci w zestawie 1gb 256 tysięcy kolorów telefon rozsuwany bluetooth

abonament

*Play rozmawiaj i pisz 40

lub

*Play Abonament 50

jeszcze sie zastanawiam nad abonamentem

cena tak do 200zl moze troche wiecej

ps ten samsung zabardzo mi sie niepodoba

Proponuj Ci:

Nokie E51 + karta pamięci 1GB za 199zł (Play Abonament 50)

Nokia 6500 slide za 299zł (Play Abonament 50)

Samsung SGH-F480 za 399zł (Play Abonament 50) wiem że przekracza Twój budżet dwukrotnie ale jest to bardzo fajny telefon.

Pozdrawiam

Te dwa sa bardzo ciekawe teraz mam jeszcze wiekszy metlik w glowie xD

PS przez ciebie niewiem co wybrac :slight_smile:

To zależy od twojego budżetu :slight_smile: Jeśli masz 400zł to kup Samsunga, jest to super telefon jak za takie pieniądze w takim abonamencie. Zdecydowanie polecam.

Pozdrawiam

*N73 ME

*6120c

*6500 slide

*SGH-F480 [narazie go niema w eshopie]

to sie zastanawiam miedzy tymi 4 jak nie bede mial kasy to kupie N73 ME jesli dostane zastrzyk pieniedzy to samsunga :slight_smile:

Patrzyłem teraz na eShopa i wcale nie jest taniej w nim kupować. Ceny są takie same jak byś kupował w salonie więc brak SGH-F480 w eShopie nie jest przeszkodą :slight_smile: (Porównywałem dla pozostałych 3 telefonów).

Pozdrawiam

ach to thx to teraz wszytko zalezy od kaski :slight_smile: