Nowy telefon z bluetooth, kartą micro SD, apratem, MP3

Poszukuję telefonu z funkcjami wymienionymi powyżej do 400 zł. Czekam na propozycje.

Taka standardowa to będzie Nokia 6230i :slight_smile:

Ma wszystko co wymieniłeś, a droga nie jest :slight_smile:

Na allegro dasz za nową dasz 250 zł MAX!

Proszę bardzo :slight_smile:

http://allegro.pl/item397610570__nowa_n … mocja.html

Myślę,że z takimi funkcjami byłby dobry Samsung E250.

K800i - 419 zl ( jak bardzo poszukasz znajdziesz taniej, a karta 1 GB - za ok 20 zl)

K550i - 380 zl (karta jak wyzej)

W610i - 390 zl (to samo co K550i tylko lepsze do muzyki, karta jak wyzej ;])

co do:

to dosc stary telefon, wyswietlacz 65k kolorow 208x208, nie ma kart micro sd tylko mmc, aparat 1,3 mpx

Zapomniałem dodać, że przesyłka musi być dostarczona kurierem za pobraniem.

to mozesz ustalic z osoba od ktorej kupisz telefon/ zawsze mozesz wczesniej wyslac zapytanie jakie sa opcje wysylki ;] ale mysle ze nie powinno byc problemu z kurierem u osob na allegro ;]

Kartę ja mam, bo wezmę od starego telefonu :wink:

W dniu 22.07.2008 , o godzinie 15:59 został dopisany post przez Mlynarz95

Nie wierzę, żeby już nikt mi nie poradził

No i co z tego - starsze nie oznacza, że kiepskie. Kumpel korzystał jakiś czas i nie narzekał. A karta MMC “wchodzi” również do aparatów cyfrowych (np. Samsung). Zależy o co Ci głównie chodzi:

  • aparat

  • MP3?

Ja bym na aparat nie zwracał uwagi. Ja bym polecił W810i (też “dość stary telefon”), kumpel ma, nie narzeka, ciągle muzyki na nim słucha. Korzysta już z niego dużo. A K500i… Jeżeli nie będą Cię irytować kiepskie klawisze, to nie ma powodów do narzekań.

Ja bym chciał telefon z bardzo dobrym głośnikiem i aparatem przynajmniej 1,3 mpix, bez dżojstika…

SE K550i ma 2 MP aparat, brak dżojstika. Cena kusząca.

No to mówimy o Nokii 6230i :slight_smile:

nie mowie ze stare jest zle bo wiem ze ta nokia jest bardzo dobra ale przyjela sie raczej jako telefon “biznesowy”. a skoro koloega chce dobry glosnik i aparat przynajmniej 1,3 mpx to moze jeszcze zaproponuje tutaj SE K750i (z joystickiem lecz raczej nie ma znim problemu o ile go sie nie zabrudzie) z softem od W800i (ew. sam W800i). Mam wlasnie taka konfiguracje i glosnik gra lepiej i glosniej niz W850i (!) sprawdzane z telefonem kumpla, aparat 2mpx i musze przyznac ze lepszego jakosciowo 2mpx nie widzialem. Ten telefon tez nie jest pierwszej nowosci a jednak bardzo dobry.

Wracajac jeszcze do nokii to po prostu w tej cenie lepiej jest wziac cos lepszego (k750 kosztuje podobnie - ok 300zl a naprawde warto). Mialem w rekach takze i ta nokie ale nie ma porownania nawet do chociazby tego K750i. jesli nie chcesz starszego K750i to mozesz wziac K550i/W610i (to opcja bez joysticka) - maja lepszy wyswietlacz i odswierzony panel ale to wlasnie unowoczesniony K750i. No i jedna z wazniejszych rzeczy jaka przemawia za SE to to ze ma lampe blyskowa czego prozno szukac w nokii ;] a kart MMC juz nie stosuje sie w aparatach ;] - teraz raczej karty “xD”

mi sie podoba w380i :slight_smile:

A opłaca się kupić telefony tj. Nokia 6300 lub 6120? :stuck_out_tongue:

ja tydzień temu kupiłem w810i odtwarzacz świetny (co dopiero jak wgrasz nowe stery) aparat robi super zdjęcie (wgrywane stery) napisz na PW a moge ci jakieś wysłać a teraz wady (wg mnie oczywiście) nietypowa karta z soniaka, brak osłony na aparat (alternatywą jest tylni panel z w800 albo z k750 - pasują idealnie).

No to tyle przypomne ci jeszcze że możesz wgrywać flash menu i inne duperelki. Ja kupiłem używanego za 300zł w dobrym stanie i polecam ci tego foniaka pozdro

ja bym nie kupywal w810 dosyc stary jest :slight_smile: juz lepiej sobie zobacz w380i :stuck_out_tongue: jakis nowszy po prostu moze 6131 5300

Jak to mówia stary ale jary no ale może jak chłopak ma 400zł to lepiej coś nowszego :wink:

A nic mi jeszcze nie powiedzieliście o Nokii 6300 i 6120 cl. :stuck_out_tongue:

Mam podobny problem, ale sam zrobiłem test-porównanie, i wybrałem NOKIA 3500 classic. Na allegro jest 1 sprzedawca- sklep, który oferuje go za 425 zł.

6300 nie, 6120 tak 8)

No i lepiej w810i niżeli w380i bo niby ten drugi nowszy, a gorszy sporo.