Nowy telefon, z pewnością nie PDA, do 900zł

Witam,

otóż od 3 miesięcy około mam HTC diamond Touch, ale całkowicie nie spełnił moich oczekiwań i chcę coś z tym zrobić, zamienić na coś innego. Myślałem nad Nokią E66 ale dużo tam zbędnych bajerów, mimo to prosiłbym użytkowników tego telefonu o opinię i wrażenia z użytkowania :slight_smile: A forumowiczów proszę o pomoc w doborze telefonu… od telefonu oczekuję jakości wykonania, trwałości(często nie wytrzymują ze mną próby czasu… wynika ze stylu życia, marne uzasadnienie :P), aparatu z jakością zdjęć do zaakceptowania, w miarę przyzwoitej baterii, byle by 2 dni potrzymało ;), slot na kartę pamięci albo z 1Gb wewnętrznej pamięci… Pieniędzy mam 900 zł, chyba, że znajdzie się coś wartego uwagi nieco powyżej :slight_smile:

ps. błagam żadnych PDA :PP

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc, weosłych!

iPhone 3G 8GB, bateria trzyma więcej niż 2 dni, jest banalny w obsłudze no i ma czulszy i przyjazny dla palców ekran… najlepiej jakbyś sam sprawdził i pomacał go w salonie Orange bądź Ery… do 900zł kupisz na allegro używany lecz w bardzo dobrym stanie…

No właśnie kolejnym powodem wymiany telefonu jest Ipod Touch którego dostałem na święta… jego rolę miał spełniać Diamond… ale słabo się w tym sprawdzał i jest już nie potrzebny, z racji właśnie nowego ipoda :slight_smile:

Ja bym Ci polecil nokie n85.

Mialem ja kiedys i ma cudowny wyswietlacz amoled, piekne kolory

duza baterie, moim zdaniem ladny wyglad, gps, hsdpa, wi-fi

i takie tam

Ogolnie bardzo fajny telefonik :wink:

Z duzo tanszych polecam motorole z8/z10

Jedynym ich plusem jest wyglad i slider :stuck_out_tongue:

No i dobre wykonanie

a zgodzę się, czerń jest czarna, nie doświadczysz tego nigdy na LCD :wink: ma symbiana, platformę n-gage 2.0, no i nie można zapomnieć że ma osobny chip do odtwarzania muzyki przez co muzyka z niego to coś pięknego (zero szumów, wszystko jak powinno być, tak jak w n81 czy n96, nie ma się co równać z np. n95 gdzie tam muzyka była uzyskiwana software-owo czyli przez procek)

telefon godny polecenia :wink: