Nowy telefon za 400-450zł

Witam,

Za niedługo mam urodziny i muszę wybrac sobie prezent - telefon komórkowy. Będzie on zakupiony na allegro. Musi byc nowy, maksymalna cena to 400zł, ewentualnie jeżeli będzie coś na prawdę super to mogę dołożyc do około 450.

Teraz moje wymagania…

:arrow: Aparat - co najmniej 2 Mpx - mile widziany af i lampa

:arrow: Odtwarzacz mp3 - dośc dobrej jakości - telefonu będę używał jako mp3

:arrow: Karty pamięci - żeby obsługiwał 2 gb(piszę to bo np. w300i powyżej 1 gb już dostaje zadyszki)

:arrow: Dośc duży wyświetlacz - 220x175 to minimum

:arrow: symbiana nie potrzebuję

:arrow: nie chce slidera - preferuję blocka, klapka ewentualnie może byc.

:arrow: nie musi by głośnego dzwięku na głośniku

to chyba tyle…

a to telefony które dotychczas wziąłem pod uwagę:

:arrow: k550i - mój faworyt

:arrow: k800i - warto dopłacic :?: :?:

:arrow: w880i - jak wyżej :?: :?:

:arrow: w810i

:arrow: z3- niestety slider - wacham się… :mrgreen:

:arrow: l9

teraz mam motorolę l6 i mam mieszane uczucia… z jednej strony itap i beznadziejna klawiatura, z drugiej niesamowita jakośc wykonania, zawsze pełny zasięg, czujnik oświetlenia, no i jest płaska… a to dla mnie zaleta…

nokie są drogie - rozważałem 6300 i 6233 ale uznałem że inne marki oferują to taniej.

se mają track id i walkmana, motorole super design, nokie są nokiami… pomocy :!: :stuck_out_tongue:

siem, słuchaj ja ci mogę tylko odradzić tą z3. mam ją i na początku wszystko jest ładnie pięknie ale po jakimś klapka rozsuwana zachowuje się jak otwierana… :twisted: reszta w nim jest spoko ładny mp3 aparat tez niezły ale ten slider to do d…y pozdro

oglądałem tą 6120 ale troche za droga :expressionless:

a co do k800i to też nie jestem przekonany - ma dżojstik, “plecaczek”, jest duża… ale znowu ma wielgachny ekran no i cyber shota 3,2 MPx

jakieś inne propozycje?

http://allegro.pl/item334482375_nowy_so … azja_.html

polecam ten telefon zwłaszcza iż

myślałem nad kupnem k550i i wgraniu systemu od w610i…

ale skoro nie jest aż tak drogi to można go kupic… po co tracic gwarancję :smiley:

w tej cenie to już chyba lepiej w810i

w810i ma gorszy procesor, jest to w ogóle starszy telefon…

a w880i??

Tutaj maszmkilka swietnych telefonów.

Jego chyba największą zaletą jest duży wyświetlacz i ekran dotykowy. To nie jest Palmptop

gdzie :?: :mrgreen:

Pomyliłeś ilość pikseli z wielkością fizyczną wyświelacza.

W880i nie dostaniesz nowego w cenie do 450zł.

Zostaje więc coś z szybko tracących na wartości SE czyli K550i , K750i oraz W810i i W610i.

sorry nie jasno się wyraziłem… chodzi mi o wysoką rozdzielczośc - żeby opera mini jako tako chodziła - bo to 1,9 cala mi wystarczy :d

to ja chyba wezmę k550i/w610i

zdecydowanie lepiej w610i… bo ten cyber-shot w k550i to chwyt marketingowy moim zdaniem porównując zdjęcia z k550 i w610 …

no ale jest tańszy :smiley:

k550i to przereklamowany telefon. Jakosć zdjęć jest słaba. Nie mówię już o głosniczku.

Polecam K610i a najlepiej jakas Nokie (polecam 6280) Pozdrawiam

Nie powiedziałbym że aparat jest zły. Ostatnio widziałem zdjęcia z pewnej konferencji. Osoba pstrykająca zdjęcia K550i zrobiła wyraźniejsze fotki niż ktoś inny kieszonkowym aparatem cyfrowym :stuck_out_tongue:

Jak na telefon z aparatem 2mpix zdjątka są więc okay.

po 1 - 6280 to szajs jakich mało - bawiłem się nim i nie chce

po 2 - aparaatu będę używał sporadycznie -na wakacje i tak będe brał cyfrówkę/lustrzankę a aparat w telefonie potrzebuje jak trzeba zrobic zdjęcie sprawdzianu w szkole/ściąge itd :smiley:

jakośc zdjęc z k550i mnie zadowala.

____________________________________________________

Decyzja podjęta - biorę w810i

powody:

:arrow: cena

:arrow: wygląd

:arrow: standartowo walkman

:arrow: lepszy aparat

:arrow: karty pamięci 4 giga

dziękuje wszystkim za pomoc

temat do zamkniecia