Nowy Telewizor LCD Do 5000zł

Witam jaki telewizor LCD polecacie do 5tys interesuja mnie tylko marki Sharp Sony Samsung bo to chyba najlepsze marki chyba ze sie myle ale napewno odpadaja LG , grundig ,daewoo, musi miec najmniej 100hz , Full HD , cienki i interesuje mnie pilot podswietlany , dolby digital , usb np do zdjec , no i mpeg4 oczywiscie nie wiecej niz 6ms odswierzania od 40-do-46cali max

uzywany do cyfrowego dekodera N

może się zastanów lepiej nad plazmą… Mój wujek ma 46 cali LCD co prawda Samsung no ale cóż.

Również ma cyfrową n i powiem ci że HD na LCD nie powala na kolana… wzbudza tylko zainteresowanie…

Mi osobiście bardzo przeszkadzał odcień czerni oraz przy szybszych akcjach telewizor nie nadążał z obrazem… było takie smużenie które moim zdaniem w TV jest niedopuszczalne.

Podczas oglądania np. TVP1 LCD jest fatalne! takie kolory są wyblakłe że masakra… Obraz był też za bardzo rozciągnięty i były poucinane loga stacji.

Ja jednak polecam plazmę na luzie był niedawno temat LCD vs. Plazma (jakoś tak :P)

Osobiście używam takiego i jakoś nie mam problemu z kolorami smużeniem czy wolną akcją. Czerń też jest dobra aczkolwiek plazma to plazma.

Ewentualnie to http://www.allegro.pl/item530486648_nie … a_hit.html , ale on ma “moc” 550W :o :lol:

Ale on chciał 46 cali max! a nie ty mu dajesz 50 cali :? :?

A jeśli chodzi o plazmy to tylko firma Panasonic albo Sharp.

Moim zdaniem LCD to się nadają tylko na monitory, a do oglądania telewizji plazma.

nigdy nie miałem plazmy choć piszą ze dużo prądu biorą i maja niby duszki, mam osobiście LCD sharpa 37 cali Full HD i całkiem niezły jest ale daje córce do pokoju wiec muszę sobie coś kupić

ojjjj folusek to jest stereotyp!! Takie rzeczy się działy tylko w tych 1 plazmach!! Teraz aktualnie w plazmach nie ma żadnych duszków, nie ma takiej możliwości!

Co do prądu… To zależy… Gdy będziemy oglądać mroczne sceny to wtedy możemy trochę odczuć wysokość rachunku z prąd

Ale za to mamy super czerń (która jest naprawdę czarna jak węgiel, a nie jakoś taka wyblakła, a jak oglądamy TV jeszcze pod kątem to już tragedia jest) Obraz jest naprawdę bardzo dobrej jakość nie ważne czy plazma będzie miała Full HD bez względu na to filmy/programy wysokiej rozdzielczości będzie się nam bardzo bobrze oglądać w przeciwniestwie do LCD z wszystkimi Full HD i innymi chwytami marketingowymi

a co sadzisz o tym artykule? teraz to ja juz niewiem plazme czy LCD

http://nt.interia.pl/news/plazma-zakaza … source=rss

Moim zdanie to jest jakaś bzdura… !!

W końcu PL to ‘wolny kraj’ i nie powinni nas tak bardzo ograniczać

Niedługo napiszą że im się samochody nie podobają bo za dużo spalin emitują.

wiesz ja ci radze pójdź z córką (bobrze mówię?) i niech sobie popatrzy na jakość ekranyów LCD i plazmy, i niech sama zdecyduje.

Albo sam idź i ty podejmij depozycję.

Tylko czasami w mm jest tak że LCD jest podpięty do jakiegoś progamu HD a plazma na analogu i że niby lcd ma ma być lepsza od plazmy.

Nie wiem czemu tak robią…

zobaczę i porównamy :o

Pewnie mają na magazynie dużo LCD-ków i mało plazm :slight_smile:

Przy zakupie telewizora trzeba porównywać urządzenia na tym samym źródle sygnału (DVD lub telewizja cyfrowa oraz telewizja analogowa).