Nowy Theme w Firefoksie >= 5 (i Chrome)

Jako, że piąta wersja najlepszej przeglądarki właśnie trafia w ręce użyszkowników, a portal DP zawsze jest bardzo nastawiony na takie męskie tematy (jak rynek przeglądarek oczywiście) postanowiłem sprawdzić jak stoi sprawa kontrowersyjnej skórki w stabilnej odsłonie silnika Gecko.

Jak się okazuje wygląda to całkiem ładnie i choć chrabąszczy wciąż nie możemy czarować (fani HP i Dory wciąż zawiedzeni) to jednak kojący efekt smerających się ździebeł zielska oraz leniwie skrolujące się chmurzyska cieszą oko użyszkodnika. Ba! nawet pory dnia się zmieniają, czego niestety widzowie statycznej witryny (którzy tanio skóry nie sprzedali) nie doświadczyli.

Może już czas aby odblokować tą część ficzersów także dla nowonarodzonej pandy czerwonej (>=5) jak i tych chromych we wczesnym stadium rozwoju (v14)?

…O ile licencja Wam pozwala :wink:

Swoją prośbę motywuje zdrowiem psychicznym zarówno mojej skromnej osoby jak i innych.

Przeglądanie serwisu w jego dynamicznej odsłonie redukuje stany depresyjno-lękowe oraz agresję w stosunku do powszechnie tolerowanych komentarzy o podłożu strolowacenia pernamentnego, nieuleczalnej choroby znanej medycynie dopiero od niedawna (nie wspominając o refundacjach z NFZ).

Możesz napisać jaśniej o co ci chodzi ??

kulmegil , Zapomniałeś wspomnieć że ta nowa skórka nawet w statycznej wersji mocno zwiększa obciążenie kompa w porównaniu z pozostałymi skórkami a wersja dynamiczna to już masakra (u mnie generuje ona na FF5 aż 50% obciążenie procka podczas gdy pozostałe skórki to obciążenie na poziomie 1%).

Skórka generuje ~10% obciążenia na starym jak starym Q6600.

W każdym razie jeśli istnieje jakiś sens ją wybierać to niech coś wyświetla dammit!

Jaśniej? Prośba aby:

Odblokować niebo i zielsko (animacje) na Firefoksie 5, Chrome 14.

Sama gra w karaluchy niech pozostanie IE9 exlusive.

Inaczej ta skórka nie ma racji bytu imho i można ją zablokować nie IE9-użytkownikom.

A komu zjada za dużo niech przestawi na jedną z wielu innych.

That’s all.

Nic nie zdziałasz bo skórka jest elementem akcji marketingowej - tak jak powiedziałeś, IE9 only :slight_smile:

A tak na marginesie to może doczekam się skórki promującej Firefoxa/SeaMonkey?

Bo jest już skórka Intel, Opera i 2 promujące IE więc portal chyba powinien też poświęcić równie dużo uwagi pozostałym przeglądarkom o liczącej się pozycji oraz ich użytkownikom…

Na moje oko wszystko kręci się wokół pieniędzy i tyle w tym temacie. W końcu DP potrzebują sponsorów