Nowy/używany Smartfon do 550-600zł

Cześć,

Poszukuję Smartfona w cenie do 550zł.

Używać zamierzam głównie do przeglądania internetu i słuchania muzyki (słuchawki). Czasem trochę zdjęć i nawigacja.

Zależy mi głównie na dużym dobrym ekranie (najlepiej 4,2 cala 480x800p+) aby przyjemnie przeglądało się strony. Aparat też przydał by się w miarę dobry (5Mpx+). Najlepiej na Androidzie.

Oczywiście w grę wchodzą również używane modele. Tylko takie, żebym w średniej cenie 550zł nabył w stanie bardzo dobrym np. na aukcjach.

Nie koniecznie gonię za nowościami, więc 2-3 letnie modele również wchodzą w grę.

Czekam na propozycje :wink:

Z w miarę nowych smartfonów to Samsung Galaxy S Advance, ew. tańszy Ace 2 (tylko, że ten pierwszy ma 4 cale, a ten drugi bodajże 3.8 ). Oba dostały Jelly Bean, musiałbyś sobie tylko sam zaktualizować system.

Jeśli pasuje Ci też WP, to może być np. Lumia 520.

Ogólnie jeśli nie brak Ci cierpliwości i chęci to nieraz można trafić na jakąś okazję. Ostatnio np. znajomy miał na sprzedaż LG L9 za 650zł, co jest doskonałą ceną, jak na ten telefon. Zależy od Ciebie :slight_smile: 2-3 letnie modele również wchodzą w grę, ale to już zależy od tego, czy nie straszne Ci walory wizualne - ciężko znaleźć zadbane modele… Na dobrą sprawę, to i za 600-650zł można znaleźć i używane Galaxy S2, ale to już od Ciebie zależy :slight_smile: Osobiście w nic mocno używanego bym nie wchodził.

Z nowych to tu masz identyczny wątek i identyczne pytanie.

Od siebie mogę polecić np. Xperię J.

A może jakiś chińczyk. Ostatnio pojawił się nawet artykuł na dobrych programach. Warto poczytać bo sporo z nich jakościowo jest nawet wysoko.

@xinn

Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym J-tki, ani żadnej z Xperii niższej niż L.

Wszystko trzeszczy, muli, ekrany kiepskie…

Co do Chińczyków z bloga, to może być dobra opcja, jeśli np. Lenovo robi takie smarty jak lapki, to można brać w ciemno :slight_smile:

wszystko byle nie smartfon HP, na windowsie, telefon kosztował 1500zł , totalna porażka

Zakupiłem dzisiaj na aukcji Sony Ericsson Xperia Arc S w bdb stanie za 450zł. Myślę, że się opłacało. 8)