"Nowy" Vortal na Św. Walentego!

Witam. Jak zapewne już większość z Was zdążyła się zorientować, w dniu św. Walentego w sobotę, nastąpi dokładnie w samo południe odsłonięcie Vortalu w zupełnie nowej szacie graficznej.

Przyznam się Wam, iż widziałem już Vortal pod nową odsłoną i jak dla mnie „bomba”.

Zapraszam Was, do wyrażania opini i spostrzeżeń odnośnie „nowych” dobrychprogramów.

Oczywiście będziecie je mogli wyrazić dopiero w sobotę o godzinie 12:00.

Pozdrawiam serdecznie :slight_smile: .

Update Lisek:

Prosiłbym również o zamieszczenie tutaj ewentualnych uwag co do działania vortalu (choć mam nadzieję, że takich nie będzie :))

No cóż - są jak widać lepsi i gorsi :smiley:

Nie mogę się doczekać nowego wygladu ;].

Nom mam nadzieje że bedzie wspaniałe tak jak ten zimowy wygląd :smiley:

Ja tez mam nadzieje ze sie zakocham od pierwszego wejrzenia :stuck_out_tongue:

Nawet nie wiecie co administratorzy przygotowali i jak to wygląda :mrgreen:

Teraz to dopiero będzie super :slight_smile:

Wszystko wygląda ekstra :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

skoro tak gadac to sie spodzeiwam rewolucji :wink: ehehe A poczekajcie do soboty/niedzieli jak bedzie juz dostepny do pobrania “Program TV 3” :smiley: (to nie jest reklama :lol: )

No i się stało. Minełaj uż godzina 11.59.30 <----- O teh godzinie vortal zmienil wygląd. Odliczałem i za wczesnie :p. JUż widzę ten nowy pięlny wygląd przez moimi oczami. To co by o tym powiedzieć :p. Momi zdaniem jest trohę za jasny. I łatwo się jest w nim zgubić :? . Liczyłem na więcej :/. Czterema slowami mówiąc: Stary wygląd był lepszy!

To jest tylko moje zdanie!!

super brawoo :brawo: :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

jak dla mnie nieprzejrzysty i cukierkowy. Muszę się do niego przyzwyczaić.

:o Jak tylko zobaczyłem ogłoszenie na Vortalu, że w dniu tak komercyjnego świeta jak walentynki ukaże się nowa szata graficzna z niecierpliwością czekałem na te chwilę. I musze przyznać, iż czekała na mnie miła niespodzianka. dobreprogamy.com nabrał nowego stylu, stylu, który w ówczesnym świecie jest miło widziany. Nowoczesna paleta kolorów (ten zielony bardziej mi się podoba) i rozmaitość ikonek świadczy o zaawansowaniu strony i całego serwisu. Warto również podkreślić, że większosć elementów pozostała na swoim miejscu, więc nie rozumiem uwag o braku czytelności Portalu. Natomiast jestem w stanie zrozumieć osoby, którym przeszkadza kolorystyka, bo należą oni pewnie do osób wrogich “cukierkowatemu” wyglądowi Windows’a XP czy Server 2003.

Cóż kwestia gustu. Pozdrawiam, Morfeusz :smiley:

Ogólnie bardzo fajnie wyglad… Mnie się tam podoba :stuck_out_tongue: Tylko ten flash czy css w menu jakby trochę szwankuje… no i wkąponujecie jakoś ten banner w topie :smiley:

Totalna metamorfoza, dla mnie osobiście wielki szok, ale ogólnie SPOKO POZDRAWIAM! !!

Ja dopiero teraz odwiedzilem vortal i co … mysle ze naprawde wyszlo ■■■■■**** :smiley: Szkoda ze nie ma wiecej kolorow bo te sa z deka za jasne ale oprocz kolorow wszystko jest super! !!

Bardzo fajnie by wyglądał odcień ciemny, kolorystyka czarno-szara :slight_smile:

Ale niebieski i tak jest super :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Alien popieram ale czarno-bialy :stuck_out_tongue: A co do niebieskiego to wole zielony :slight_smile:

Będą dodatkowe “skórki”, w tym jedna bardziej stonowana - szara lub khaki :wink: Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości.

Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa :wink:

OK Poczekamy :lol: Ja czekam tak jak w/w na ciemna :stuck_out_tongue:

Mnie się tam podoba. Ale jednak skórka khaki - to by było coś :slight_smile: Ja miałem zawsze właśnie w tej skórce :slight_smile:

Bardziej odpowiada mi kolor niebieski,

ale zbyt mały wybór. Sam pracowałem

na starym pomarańczowym, dużo

czytelniejszym i muszę się przyzwyczaić,

ale nie do czytelności - trochę zbyt niska.

Tedy wszystko przed nami.