Nowy windows bootwanie help


(astario) #1

Elo, mam teraz Windowsa 10 i chce przeinstalowac na 7. Zbootowalem pena na rufusie. Odpalilem menu bootpwania i w instalatorze nie dzialala mi klawa i myszka. Tak mam wlaczona obsluge w biosie i tak sa podlaczone pod 2.0. W momencie gdy wybieram priorytet bootwania co mam wybrac usb nazwa mojego pena, czy uefi nazwa mojego pena? Poki co sprobowalem tylko 1 opcji. Plyta asrock


(Radek68) #2

Pisząc na forum należy stosować zasady pisowni polskiej, stosować litery ze znakami diakrytycznymi (ą, ś, ć, itd.), gdyż inaczej Twoja wypowiedź jest nieestetyczna i mało czytelna. Tym bardziej należy się do tego stosować prosząc o pomoc, gdyż takie pisanie jak Twoje zniechęca do czytania i w konsekwencji do odpowiedzi.

Jeśli nie możesz stosować liter ze znakami diakrytycznymi (ą, ś, ć, itd.), to napisz dlaczego, jeśli możesz, to proszę popraw swój post.


(bachus) #3

No elo ziom. Kopyrtnij się bo bajosa i looknij,  czy masz jakieś USB legacy emulation wyłączone, instaler Windows powinien mieć wtedy zajawkę na działanie i przestanie cię robić w człona. Nara i dozobo.