Nowy windows bootwanie help

Elo, mam teraz Windowsa 10 i chce przeinstalowac na 7. Zbootowalem pena na rufusie. Odpalilem menu bootpwania i w instalatorze nie dzialala mi klawa i myszka. Tak mam wlaczona obsluge w biosie i tak sa podlaczone pod 2.0. W momencie gdy wybieram priorytet bootwania co mam wybrac usb nazwa mojego pena, czy uefi nazwa mojego pena? Poki co sprobowalem tylko 1 opcji. Plyta asrock

Pisząc na forum należy stosować zasady pisowni polskiej, stosować litery ze znakami diakrytycznymi (ą, ś, ć, itd.), gdyż inaczej Twoja wypowiedź jest nieestetyczna i mało czytelna. Tym bardziej należy się do tego stosować prosząc o pomoc, gdyż takie pisanie jak Twoje zniechęca do czytania i w konsekwencji do odpowiedzi.

Jeśli nie możesz stosować liter ze znakami diakrytycznymi (ą, ś, ć, itd.), to napisz dlaczego, jeśli możesz, to proszę popraw swój post.

No elo ziom. Kopyrtnij się bo bajosa i looknij,  czy masz jakieś USB legacy emulation wyłączone, instaler Windows powinien mieć wtedy zajawkę na działanie i przestanie cię robić w człona. Nara i dozobo.