Nowy Windows HomeEdition,naklejka przy odklejaniu niszy sie?

Witam!

Chciałem zapytać się o następującą rzecz. Czy naklejka od Windows Home Edition jak i od Visty np. Ultimate. Przy odklejaniu od oryginalnego miejsca które podpisane jest “umieść tą naklejkę na swoim komputerze” niszczy się?

proszę zobaczyć tutaj:

http://img339.imageshack.us/my.php?imag … onauw5.jpg

widziałem już kilka komputerów z takimi naklejkami, nie wierze w to aby naklejka wyglądała tak nie estetycznie :cry:

dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

jeśli chodzi Ci o te dwie dziury to tak to ma być, jest wszystko OK… jedna powinna być kółkiem, a druga kwadracikiem

Kolego, takie “wyżarcie” w tym typie naklejki jest normalne. Tak jest fabrycznie zrobione.

ale dlaczego to jest takie nie estetyczne? a możliwe że ja bym miał podobnie na Office 2007? BOX? na tej górnej naklejce? nie wiem czy ktoś jak był u mnie w pokoju mi ją podniszczył czy przy rozpakowywaniu sie uszkodziła…

Po to że estetyczna naklejka jest łatwiejsza do podrobienia :stuck_out_tongue:

Takiego postrzępionego brzegu figur z paskiem z hologramem w środku byle partacz nie podrobi.

BTW nie przesadzasz z tą estetyką :?

Dlaczego nieestetyczne? Nie wiem, pytaj Gatesa :P. Mam chyba 6 kumpli i 3 dziewczyny które mają takie śmieszne naklejki, i na office i na licencji XP

wątpie aby taki był powód.

Nowa obudowa, z Windowsem, a tutaj dziura w naklejce, normalnie jak kolega mi powiedział że to tak wygląda to ja dosłownie tak -> x_X… :frowning:

dobrze że mam jeszcze z serii starych naklejek :wink:

tylko że teraz chce Viste Ultimate Box… ale raczej kupie sobie za granicą angielską lub inną wersje… tam nie będzie takiego obciachu z naklejką :slight_smile:

a w office Home&Student też takie coś ma miejsce ? czy przypadkiem nie wydarty trójkąt?

Za granicą mają takie same naklejki.

I co ci po nich ??

Jak wątpisz to poczytaj:

http://www.microsoft.com/resources/howt … laylang=pl

nie będzie naklejki na obudowe bo to BOX a za granicą kupie taniej Ultimate.

to że mam oryginalnego Windowsa :wink:

A myślisz że jak masz takie naklejki z tymi dziurami to jest Windows nielegalny? No chyba że masz fake, nie klucz.