Nowy wirus?

Witam!

Dostałem wczoraj maila od admina swojej sieci:

I teraz mi koledzy dziękują, że ich ostrzegłem, bo mają na swojej skrzynce takiego wirusa 8)

Slyszalem o tym w sobote, pewnie znowu jakis niemiec cos wrzucil :stuck_out_tongue:

Ale jeszcze albo juz bedzie na to tzw. odtrutka :smiley:

bez paniki Noront chce tradycyjnie byc naj… Nie otwierac nieznanego :wink:

Mała wpadka -> Symantec podaje tę wiadomość jako głupi żart :wink: To tak dla osób nieznających angielskiego…

Znaczy to tyle, że należy olewać takie maile i nie przesyłać dalej :P.

Ale rzeczywiście, lepiej w ogóle nie otwierać ŻADNYCH wiadomości od nieznajomych (a szczególnie tych z załącznikami)…

No wlasnie zagorskid :smiley:

Smiesza mnie takie komunikaty, tradycja nie otwierac nie przesylac nic nowego :mrgreen:

Śmierdzi na odległość łańcuszkiem.

Tia, ale jeśli by niebezpieczeństwo było prawdziwe, nikt by Cię nie ostrzegł to jak byś coś takiego złapał, to na pewno miałbyś spore kłopoty :stuck_out_tongue:

A pozatym jak już napisałem kilku kolegów dostało maila z w/w załącznikiem, więc czy to jest łańcuszek to bym się spierał.

To SPAM :mrgreen:

Po prostu nie otwieram nieznajomej poczty, a szczególnie załączników.

Jeśli już to pod Linuksem

A takie maile to nic innego tylko spam.

Przecież sam Symantec zaprzecza, jakoby istaniał taki wirus, a tymbardziej dementuje pogłoski o wysyłaniu o nim jakiegoś ostrzeżenia…

Przecież te wszystkie spamiaste łańcuszki to jedna wielka bujda. Jeszcze ani jeden się nie sprawdził, a było tego … :wink:

Co gorsze, może się trafić, że taki łańcuszek będzie kiedyś zainfekowany :stuck_out_tongue:

No wlasnie jak zwykle Symantec :mrgreen:

Cóż to za problem wziąść do łańcuszka nazwę rzeczywiście istniejącej prezentacji, albo stworzyć ją po przeczytaniu łańcuszka?

A tak przy okazji to zobaczcie na datę na tej stronce z Symanteca. Coś chyba nie na czasie temat :stuck_out_tongue:

Ludzie lubią odgrzebywać i odświeżać takie bzdurne łańcuszki ;).