Nowy wygląd Allegro: wyżaling ;-)

Czy Was również wkurza, że obecnie w wynikach wyszukiwania na Allegro nie pokazuje się nick sprzedawcy? Ani w widoku listy, ani tabeli :frowning: Czasami jest kilka identycznych ofert od różnych sprzedawców i wtedy sprawdzam u każdego, bo przecież każdy ma inną ocenę, któryś może także mieć bardziej obszerny i szczegółowy opis tego przedmiotu, no a poza tym jak zamierzam kupić, to zawsze przeglądam jeszcze pozostałe przedmioty tego sprzedającego, bo skoro już płacę za przesyłkę, to lepiej opłaca się kupić kilka produktów. A teraz muszę każdą ofertę z osobna otwierać w nowej karcie, żeby sprawdzić, czy jest od tego samego czy innego sprzedawcy, bo niestety często jeden sprzedawca ma kilka takich samych ofert >:( Może ktoś zna jakiś sprytny sposób na ten problem?
Druga rzecz, która mnie wkurza, to że teraz są mniejsze miniatury, niż były w starym widoku i czasami psińco na nich widać :frowning:
No i jeszcze ta głupota z białym tłem, na którym nie widać białych przedmiotów. No naprawdę trzeba być idiotą, żeby prezentować biały przedmiot na białym tle. Wiem, że to wymóg Allegro, ale na pewno da się to częściowo obejść dając jakiś cień pod przedmiot czy coś. No i sam ten wymóg jest głupotą, powinni przynajmniej dodać wyjątek, żeby białe produkty prezentować na szarym tle

No, to nowe allegro jest trochę wkurzające, też mi się nie podoba, ale akurat tej wady, o której piszesz na początku, nie ma aż tak strasznej: wystarczy przytrzymać kursor nad daną ofertą i mamy pełniejszą informację:

1 polubienie

@Radek68 - Faktycznie, ale to działa tylko w widoku listy, a ja przeważnie ustawiam widok tabeli, bo jednak wtedy te miniatury są ciut większe i ogólnie jakoś wygodniej mi się przegląda, dlatego nie zauważyłam tej opcji. Dzięki :slight_smile:

A, i jeszcze te całe okazje do -70% to jedna wielka ściema. Sprawdziłam już co najmniej 5 różnych przedmiotów i na innych aukcjach oraz w sklepach internetowych ich normalne ceny były takie same jak te “okazyjne”. Natomiast te przekreślone, że niby stałe przed obniżką, to są jakieś zawyżone i kompletnie z doopy. Także przestrzegam, żeby się ktoś nie nabrał, warto sprawdzać ceny wybranego przedmiotu w Google :wink:

1 polubienie

No, na te promocje niestety można się naciąć :confused: Powinni jakoś blokować takie praktyki, przecież to nieuczciwe…

1 polubienie

Wszystko zrobione tak, aby user za dużo nie szukał i kupował u tych, którzy swoje produkty promują (płacą za to do allegro).

Dobrze, że mobilna wersja jeszcze sensownie wygląda.

1 polubienie

Dla mnie ten wygląd nie przypadł specjalnie do gustu niestety. DewX ma racje ale mimo wszystko i tak większość osób wchodziła na allegro, żeby znaleźć rzeczy znacznie taniej.