Nowy wygląd strony głównej

(gom1) #22

Mnie to ani ziębi ani grzeje. I tak najpierw czytam nagłówek w czytniku RSS. Dopiero potem wchodzę bezpośrednio w wybrany artykuł. Na głównej nie byłem od dawna :slight_smile:

(xBotekx) #23

Mi się podoba ,że posty się nie dublują jak wcześniej. Wcześniej to było tak ,że w kafelkach były artykuły a pod spodem te same artykuły. Teraz pod tym względem jest lepiej.

(~MacG) #24

Więcej białego, więcej tekstu upchanego w jedno miejsce. Nie wiadomo już za co się zabrać do czytania. Czuję się jak w malutkim worku do którego ktoś próbuje spakować jak najwięcej. jedyny plus jest taki że wyróżnione miniatury nie są już tak oczojebne

(DewX) #25

Wkrótce będzie jak WP… jeszcze tylko daty wywalić i autorów z głównej :-]

(krystian3w) #26

Może tylko zamaskują CSS-em daty i autorów:

https://userstyles.org/styles/158915/recover-date-downloadsource-download-net-pl

(Jaziko) #27

Co się dzieje. Jak nie jestem zalogowany, nie mogę przeglądać tekstów do końca, a tym samym dodać komentarza :confounded:

(krystian3w) #28

Wygasły więc ciasteczka, niby ktoś już coś takiego miał i nie pomagało nic.

(Jaziko) #29

Odkryłem, że gdy nie mogę przeglądać danej publikacji i dokonam odświeżenia strony to zaczyna zachowywać się normalnie i gdy przejdę do kolejnej publikacji procedurę muszę powtórzyć,

(narandill) #30

@Jaziko zapoznaj się proszę z tematem: Jak zgłaszać bugi?
@krystian3w proszę powstrzymać się od udzielania niesprawdzonych porad na łamach forum DP.

(krystian3w) #31

Nie było porady, tylko próba ustalania co się niby dzieje.

(krystian3w) #32

Chyba że poradą jest link do tego co robią na download source z datą publikacji…

Kupili szablon od Polaków a nawet zagraniczne redakcje wszystkiego nie przetłumaczyły w nim.

(Jaziko) #33

Rozumiem, że temat do Redakcji dotarł i jakieś wyjaśnienie otrzymam

(krystian3w) #34

Wątpię jak dostałeś poradę “jak zgłaszać bugi”.