Nowy wygląd strony głównej

Mnie to ani ziębi ani grzeje. I tak najpierw czytam nagłówek w czytniku RSS. Dopiero potem wchodzę bezpośrednio w wybrany artykuł. Na głównej nie byłem od dawna :slight_smile:

1 polubienie

Mi się podoba ,że posty się nie dublują jak wcześniej. Wcześniej to było tak ,że w kafelkach były artykuły a pod spodem te same artykuły. Teraz pod tym względem jest lepiej.

1 polubienie

Więcej białego, więcej tekstu upchanego w jedno miejsce. Nie wiadomo już za co się zabrać do czytania. Czuję się jak w malutkim worku do którego ktoś próbuje spakować jak najwięcej. jedyny plus jest taki że wyróżnione miniatury nie są już tak oczojebne

3 polubienia

Wkrótce będzie jak WP… jeszcze tylko daty wywalić i autorów z głównej :-]

1 polubienie

Może tylko zamaskują CSS-em daty i autorów:

https://userstyles.org/styles/158915/recover-date-downloadsource-download-net-pl

Co się dzieje. Jak nie jestem zalogowany, nie mogę przeglądać tekstów do końca, a tym samym dodać komentarza :confounded:

Wygasły więc ciasteczka, niby ktoś już coś takiego miał i nie pomagało nic.

Odkryłem, że gdy nie mogę przeglądać danej publikacji i dokonam odświeżenia strony to zaczyna zachowywać się normalnie i gdy przejdę do kolejnej publikacji procedurę muszę powtórzyć,

@anon36199419 zapoznaj się proszę z tematem: Jak zgłaszać bugi?
@krystian3w proszę powstrzymać się od udzielania niesprawdzonych porad na łamach forum DP.

Nie było porady, tylko próba ustalania co się niby dzieje.

Chyba że poradą jest link do tego co robią na download source z datą publikacji…

Kupili szablon od Polaków a nawet zagraniczne redakcje wszystkiego nie przetłumaczyły w nim.

Rozumiem, że temat do Redakcji dotarł i jakieś wyjaśnienie otrzymam

Wątpię jak dostałeś poradę “jak zgłaszać bugi”.

Czyżby główna znów zmieniła wygląd?

Brakuje mi podziału na działy/blogi ?

Pewnie te durne targi znowu coś zepsuły…

Kiedy merge tech.wp i dobreprogramy.pl? To, co dziś zobaczyłem, było smutne…

edit: przycisk zamykania tej reklamy raz działa, raz nie.

2 polubienia

https://forum.dobreprogramy.pl/t/brak-reklam-na-portalu/586344/ ale pewnie nie masz dostepu.

A na polskiej liście EI już dodałem wycinanie tego, zmienić muszą ID by przestało działać.

Mam dostęp, przeoczyłem ten wątek. To jest jakaś kpina, czas stąd zwijać żagle, bo bez adblocka (używam, bo co mi po wyłączeniu większości reklam po zalogowaniu się, jak skrypty śledzące i inny syf nie jest wtedy blokowany?) i bez kombinowania ciężko przeglądać tę stronę

1 polubienie

Również dzisiaj doświadczyłem 30 sekundowej reklamy wideo, która się automatycznie włączyła pod newsem. Normalnie dramat co się stało ze starym tematycznym wortalem o oprogramowaniu. Teraz to jest… ahh… szkoda pisać. Forum także na duży minus w porównaniu do tego co było.

1 polubienie

Zabawne, że tomekb pisał w zeszłym roku:

A teraz tylko obserwujemy, jak to jednak wp zmienia DP i że jednak chcą ewidentnie ten serwis zaorać.

2 polubienia