Nowy wygląd strony głównej

Komuś się nudzi i zmienia wygląd strony głównej…

Dla mnie wygląda to kiepsko. Tak nijako, jak gdyby webmaster losowo wrzucił tabelki w dane miejsce, dał białe tło i czarne napisy.

A Co Wy o tym myślicie ?

A wygląd blogów dalej “nieportalowy” :slight_smile:

Nie jesteśmy na pogrzebie.
Nawet czytelnie, albo mi to obo. Muszę wpierw wypić trzecią kawę.
http://prntscr.com/loxr2p

Mnie nagle od mocnego odświeżenia wyparowały sekcje “techmoto” i “smartdom”.

Ua!
I podgląd blogów wypieprzony z głównej.
Czasy szkieletora nastały!

2 polubienia

@krystian3w standardowo na głównej jest SmartDom u mnie, drugiej takiej “sekscji” jak scześniej nie ma… a miałem ustawione “Społeczność” i “Blogi”.

@lordjahu są blogi, standardowo jako odnośnik. Choć faktycznie też z początku szukałem.

1 polubienie

Ja miałem ustawiony w pierwszej "Internet" a w drugiej “Blogi” i wyparowały oba.

dobreprogramy robią wszystko, żeby nas zniechęcić do siebie…

U mnie już znowu działa pierwsza sekcja i mam w niej dalej ustawiony “Internet”, ciekawe czy druga też wskoczy.

Nie narzekam. Dla mnie przejrzyście. Nawet bardziej czytelne i śmigam bez problemów, chociaż - gdy jestem na forum, brak mi powiadomień z portalu, a gdy jestem na portalu, to brak mi powiadomień z forum. Taka ścisła lobotomia… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak dla mnie na plus, że zajawki artykułów teraz wymagają mniej ceregieli CSS z grafiką po lewej, już nie wyskakuje z 50 pikseli nad tytuł a z maksymalnie 10.

1 polubienie

Przeprowadzamy testy A/B, dlatego część z Was może mieć różne widoki. W jednym wariancie testujemy opcję z 5 publikacjami wyróżnionymi nad reklamą, a w drugim - z jedną publikacją wyróżnoną pod reklamą. Można w trybie incognito popatrzeć kilka razy i w końcu wskoczy jedna i druga :wink:

Co do sekcji, to przeszły facelifting i została tylko jedna sekcja.

2 polubienia

Na wersji mobilnej nie zauważyłem większych zmian…, :thinking:

@lordjahu co to znaczy “podgląd blogów wypieprzony z głównej”?

Głosuję za widokiem z kilkoma wyróżnionymi publikacjami. Duży kafel i kilka mniejszych obok. Wygląda to dla mnie schludnie :slight_smile:

1 polubienie

Zgaduję, że może chodziło o sekcje drugą ustawioną na blogi, wycofana po liftingu to dla Niego jakby zniknęła.

Bo ja mam dalej blok w prawej kolumnie:

Już kumam, to ewidentny bug, do poprawki :slight_smile: Dzięki!

1 polubienie

Nie zdążyłem odpowiedzieć… majstruję przy drukarce Epsona bo mi psa pomazała.
@anon741072 wytłumaczył.

1 polubienie

Już naprawione, można zmienić na zablokowaną sekcje.

W punkt. Za poprzednią wersją portalu nieszczególnie przepadałem, ale przy obecnej zaczynam doceniam poprzednią.