Nowy zasilacz do nowej karty graficznej

Długość karty

14.5 cm

To ten 750 ti

Nie tylko wymiary. 750Ti z reguły zajmują dwa śledzie. Upewnij się, że taka karta da się zamontować w Twoim komputerze. Do mojego Della 755 MT pasowała tylko jednośledziowa.

Nie, to są wymiary karty najmniejszej z tej serii, muszę znaleźć wymiary tego, którego będę kupował

Wymiary karty (mm)
250 x 128 x 37 mm

Zaraz zobaczę :slight_smile:

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, to mam się upewnić czy mam 2 wolne śledzie na to aby kartę zamontować? Jeśli tak no to nie ma problemu

Pamiętaj też o kwestii zasilania karty. (zapewne będzie potrzebna przejściówka taka jak ta)

Z tego co czytałem i widziałem zdjęcia, 750 ti od producenta msi nie wymaga dodatkowego zasilania pomimo 2 wentylatorów ;u

Dokładnie, karta nie wymaga dodatkowego zasilania, a na przykład od producenta Gigabyte już wymaga

Zasilacz jest, karta ok, nooo iii… miejsce na kartę zajmującą 2 śledzie też jest :slight_smile:
dell-op-790-mt_03

Tylko teraz pytanie, czy karta zmieści się do obudowy ? :<

Zmierz szerokość obudowy.

Szerokość? 17,5 cm

Wąsko. Wyciągnij jednego śledzia i jego zmierz. Standardowy ma 12 cm.

Za jakiś czas wyciągnę i zobaczę, teraz nie mam jak.a ile ma mieć odpowiedni śledź?

Właśnie znalazłem della z serii 790 czyli mojej, tylko że jest mniejszy, mój MT ma Szerokości 17,5 cm x
wysokości 36 cm x i głębokości czy jakoś tak 41,7 cm natomiast wersja desktop ma wymiary takie jak na zdjęciu.

No i ktoś włożył do dekstopa kartę MSI GeForce GTX 750 Titanium 2 gb która wydaje się mieć wymiary jak normalna karta od msi.

wymiary