Nowy Zasilacz

(Jackye) #1

Witam ostatnio padł mi zasilacz i specjalista w serwisie wstawił mi Mustanga 400W co o nim sądzicie ?? :mrgreen:

(Djkamilos) #2

Jeżeli masz jakiegoś bardzo starego kompa to będzie dobry. Jeżeli masz jakiś silniejszy konfig to zasilacz może Ci spalić części. Ja nie trzymałbym w swoim kompie takiej zasiłki. Powiedz jaki masz konfig kompa to wtedy będę mógł Ci udzielić więcej informacji.

(Jackye) #3

Duron 1000 MHz, SEGATE BARACUDA 40 GB, 128 MB RAM, NVIDIA RIVA TNT 2, płytka Amibiosa

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 20:38

Czyli JAKI >>>>>>>>????? :frowning:

(Michal Kolatek) #4

Specjalista :lol: Wstawił dziada.

Do zmiany może wybuchnąć w każdej chwili, zmiana na Forton 400W z mocną linią +5 i najlepiej wentylem 120mm ok. 70 zł na allegro.

(Jackye) #5

Ale niech Tobi mnie nie straszy że mustang wybuchnie chyba najgorszy nie jest :frowning:

(Djkamilos) #6

No najgorszy to może nie bo są jeszcze codegeny :smiley:

A tak naprawdę to polecałbym zmianę tego zasilacza na inny. Weź fortrona 400w z allegro.

(Michal Kolatek) #7

Ja nie grożę, a stwierdzam fakty mustangi to kiepskie zasilacze nie posiadają zabezpieczeń, filtrów itp. podczas spalenia Forona/Tagana/Anteca itp markowych komp przeżyje, a jak mustang strzeli to na 99.99% wymiana ramu, płyty, proca i może napędów i kart.

(freedom) #8

po pierwsze może by tak zmierzyć napięcia miernikiem?

(Jackye) #9

?

Everestem ???

(Micromac) #10

Nie przesadzajcie z zasilaczami. Nie czytacie jaki ma konfig ? To bardzo słaby komputer i ten zasilacz da radę.

jackye

Jaki to model Mustanga ?

(freedom) #11

ale chyba napięcia może sprawdzić?

edit.

z moderatorem się nie dyskutuje, więc mimo, że mam poważne zastrzeżenia co do nazwania mojego poprzedniego postu "bezsensownym", będę siedział cicho.

podaję więc linka do tematu Zanim Zapytasz O Zasilacz! Przeczytaj! : http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=93885

(squeet) #12

Forum nie jest chatem i polecam to zapamiętać.

Jeśli ktoś odczuwa potrzebę pisania głupot, powielania bezsensownych informacji czy tego typu wiadomości - lepiej tego nie robić.

Wszystkie takie posty - kosz.