Nr konta bankowego- co i jak?

Czesc- mam do was takie pytanie. Czy jesli podam nieznanej osobie nr konta bankowego (chodzi mi o przelew pieniędzy ,allegro’’.) to czy ta osoba moze narobic mi nie porzyjemności? co otym sądzicie? jest w stanie np-wypłacić pieniądze, albo tez zabrac kredyt na mnie?

dzieki za pomoc.

Nie moze :wink: Podaj smiało numer konta :wink:

no nie wiem. jakos mi sie nie chce wierzyc:/ naprawde nic nie jest w stanie zrobić?

A jak dasz nr komórki to coś Ci zrobi ?

jesli dam nr komórki to nie. Ale pytam sie was jak jest w przypadku konta bankowego…:frowning: prosze o pomoc.

Może co najwyżej wpłacić pieniądze na Twoje konto.

BTW

Chcesz numer mojego konta, sprawdzić jak to działa (tzn. wpłacić mi pieniądze) :mrgreen: ??

Karolcia126 proponuję poczytać na ten temat na portalach finansowych. Podanie numeru konta nie wiąże się z żadnym ryzykiem :!: :!: :!:

Na jakiej podstawie, ktoś mając Twój numer konta wziąłby kredyt ?? A dokumenty ?? Wzór podpisu ??

Pomyśl - gdyby Twoje wątpliwości miały choć cień prawdy, to jak myślisz, do tej pory nikt z kilku milionów posiadaczy kont w banku by nie wpadł na to ??

Spokojnie możesz podac numer konta nic Ci nie grozi ze strony osoby której podałeś ten numer