NSIS Error Aplikacja z internetu nie instaluje się


(Siup123pl) #1

Witam mój problem polega na tym że ściągnołęm aplikacje do pewnej gry (LINk : http://www.megaupload.com/?d=BN7YE3D8) jeżeli chce wlączyć aplikacje wyskakuje mi coś takiego NSIS Error i ta aplikacja nie chce się włączyc :frowning: proszę o szybka i sprawna pomoc będę bardzo wdzięczny pozdrawiam :wink:


(sadaj72) #2

Najprawdopodobniej nie zgadzają się sumy kontrolne, nsis ma wbudowane sprawdzanie crc przed uruchomieniem instalatora (przy większych paczkach wyskakuje komunikat "veryfing installer").

Tzn upload jest uszkodzony, lub problem tkwi w sprzęcie. Uszkodzona pamięć RAM często powoduje NSIS error.

edit: bad sektory na dysku to też częsty problem, więcej informacji o nsis error masz na tej stronce: http://nsis.sourceforge.net/Why_do_I_get_NSIS_Error

Nie sprawdzałem instalatora, bo pyta o prawa admina, a ja aktualnie nie mam antywira i wole nie ryzykować, ale daje się rozpakować 7-zipem. OUTDIR w archiwum to katalog zawierające pliki które zostaną skopiowane do domyślna ścieżka instalacji (np C:\metin2)


(Siup123pl) #3

Miejmy nadzieje ze upload uszkodzony niby będzie aktualizowany

Ram itp wszystko chodzi pozytywnie wiec to chyba Upload dziękuje za pomoc czekam na aktualizacje jak co dam znać :wink:


#4

hexed94 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.