NSIS error

Co to jest i jak sobie z tym poradzic. Probuje zaintalowac GG ale nie moge bo pojawia mi sie ten komunikat NSIS error. Jakies propozycje?? Prosze…

Dziekuje

Poka skrin z okienka z błędem / treść błędu.

Mam/Miałem to samo. Non stop błąd NSIS lub inne tego typu podobne - po prostu instalator nie działa. Ja zrobiłem cos takiego, wyłączyłem systemową zaporę (firewalla). Ściągnij jakieś instalacje, te które najczęściej “padały” i sprawdź za te kilka godzin, uruchomień kompa, czy dalej Ci padają instalki. U mnie do tej pory działają. Zainstalowałem inną zaporę, w moim przypadku wybór padł na Ashampoo FireWall FREE (jest darmowa i banalna w obsłudze). Jak narazie (odpukać) wszystko działa :slight_smile: . Jeżeli to nie pomoże to już wcześniej znalazłem sposób na te instalki, wszystkie pakowałem. Używałem systemowego pakowacza z Win XP (Prawy klik na plik >> Wyślij do >> Folder skompresowany (zip)). Takie instalki można uruchamiać bezpośrednio ze spakowanego i działają zawsze. Co prawda troche to męczące tak wszystko pakować, ale działa :slight_smile: . Spróboj zrobić co doradziłem i opowiedz czy coś zdziałałeś :wink:

edit:

to nie ma nic wspólnego z zaporą, pamięcią, ani niczym innym. Mam dysk Ata Seagate 320gb i był ustawiony zworką na MASTER, po wyjęciu przestawił sie na SLAVE i normalnie działa, system sie ładuje. Problem zniknął

edit 2:

wybaczcie tylko edycji posta, ale ten problem jest nieznośny i wydaje mi się, że Microsoft powinien się tym zająć. Po formacie (którymś z kolei) dalej to samo ale … to występuje po zainstalowaniu nowszych sterowników do grafiki Nvidii. Po instalacji sterownikow wszystkie instalki padły. Ściągłem więc najstarszą możliwą wersje dla mojej grafiki i zainstalowałem. Narazie spokój i zero NSIS.

edit 3:

może sterowniki Nvidii są ok, ale po aktualizacji sie wszystko posypało. jakas poprawka miesza w systemie. to tyle.

“Tymczasowe” rozwiązanie - nie aktualizować systemu.

edit 4:

NIC nie pomaga. Kolega niech przeskanuje kompa Skanerem On-Line Kaspersky. Ja jestem prawie pewien, że na instalkach siedzi wirus, a dokładnie taki: http://www.nod32.sk/encyclopaedia/lafee … _generic_a , wg opisu wirus siada na wszystkie pliki EXE i SCR i dodaje swoje “3 grosze” przed każdy plik. Prawdopodobnie go masz. ja już wyleczyłem blisko tysiąc plikow exe, więc sam widzisz jaka jest skala tego problemu. Link do skanera: http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html , na początek skorzystaj ze skanera plików wysyłając niedziałający plik. Nie zapomnij o WYŁĄCZENIU przywracania na wszystkich dyskach, bo wirus siedzi głównie w punktach przywracania. Daj znać czy pomogło