NSIS Error

Witam dziś postanowiłem zrobić porządek z moim PC. postawiłem system na nowo ( Windows 7 x64). Wszystko niby ok instalacja przeszła bez problemu. Zabrałem się więc za instalowanie “niezbędnych” (dla mnie) programów. Firefox bez problemów przyszedł czas na aqq. Z oficjalnej strony ściągnąłem instalke wyskoczył mi błąd (zdjęcie poniżej) wiec ściągnąłem drugi raz potem wersje beta i dalej to samo. Na laptopie na którym jest Vista to samo. U kolegi normalnie wszystko działa. Instalka pobrana z innego źródła działa normalnie, ale ciekawi mnie dlaczego tra z oficjalnej nie działa. dodam jeszcze ze dużo szukałem o tym błędzie, instalka Opery w ogóle się nie uruchamia niektóre pliki ściągają się uszkodzone. Wszystko to na świeżym czystym systemie. Z góry dziękuję za pomoc.

Błąd:

nsis_error.JPG

Dodane 26.01.2010 (Wt) 17:24

zapomniałem dodać mam internet z kablówki. Modem z kablówki podpięty do routera. Wziąłem komputer do kolegi (sieć osiedlowa LAN) i tam po ściągnięciu pliku z oficjalnej strony wszystko działa normalnie. Domyślam się, że to chodzi o coś z moim internetem. Co w konfiguracji routera może powodować, że pliki ściągają się uszkodzone ??

Dodane 26.01.2010 (Wt) 21:29

Problem rozwiązany :smiley: Wystarczyło zrestartować router, temat do zamknięcia.