NT krnl-poważny problem

Siemka.

Mam dosyć dziwny problem… Sporo tego jest i nie wiem od czego zacząć :stuck_out_tongue: Najpierw zacząl “krzaczyć się” net. Mam bezprzewodowy router, ale myśle że to nie ma nic wspólnego. Normalnie się lączy i przez chwile dziala Internet Explorer po czym wyświetla sie, że nie może znaleźć strony, ale to nie wszystko. Gadu-gadu dziala normalnie. Po restarcie systemu zauważylem ze na ulamek sekundy wyświetla się coś takiego:

ntkrlaaaaawl5.jpg

Wkurzylem sie to wylaczylem kompa i poszedlem spać… Rano wstaje szok… Polowa rzeczy z pulpitu poznikala, ustawienia sie pozmienialy, poczta z Outlooka sie usunela, stworzyl sie jakis nowy uzytkownik wyswietlający sie jako normalny… Udalo mi sie poprzenosić rzeczy ze starego profilu, ale poczty jak nie bylo tak nie ma… A zwlaszcza, że to byly maile mojego ojca… I to ważne… Posylam loga z Hijack-a. Prosze o pomoc… :frowning:

Pliki usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to Toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniki i gdzieś je wysyła, nie wiadomo gdzie.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Aha, wcześniej przy starcie systemu pojawial sie bląd który pisal że nie może uruchomic uzytkownika czy cos takiego, i stworzyl sie jakis inny który się nazywa Marcin.Matuszew-FEEF53 a normalnie nazywa się Marcin. Mam pytanie czy pocztę da się odzyskać?

A oto logi:

HijackThis:

SilentRunners: