NTLDR is compressed + hp recovery

Witam !

Posiadam laptopa hp compaq nx6310. Dziś zastosowałem hp recovery aby przywrócić laptopa do ustawień fabrycznych wraz z windowsem. Wszystko ładnie pięknie,ale teraz wyskakuje NTLDR is compressed. Ponowne przywracanie nie skutkuje. Teraz chciałbym zapytać,jeżeli posiadam licencje xp home ,bo taka jest naklejka na laptopie,czy mogę użyć płytki instalacyjnej xp pro i wpisać ten klucz czy musiałbym ściągnąć z internetu obraz płytki z windowsem xp home ? Kolejnym pytaniem jest to czy może Wy potraficie coś innego poradzić w tej kwestii,żeby nie uciekać się do instalacji samego windowsa,bo nie ukrywam,zależy mi na tym hp recovery aby w przyszłości nie trzeba było instalować sterowników itp.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam !

Popatrz tu

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … =c00220758

problem polega na tym,że nie mogę wejść w to menu ,bo nie mam płytki hp recovery,tylko mam opcje przy włączaniu komputera f11 żeby zrobić format od nowa co niczym nie skutkuje.

Znasz angielski ?Zobacz Alternate steps .

sorry,nie wyświetliła mi się cała strona i nie zauważyłem alternatywy.

Działaj i daj znać :slight_smile:

nie tam opcji ‘advance’ mogę tylko sobie tylko kliknąć w ‘przywróć ustawienia fabryczne zachowując niezbędne dane’ ,następne ‘przywróć fabrycznie zainstalowany system ,sterowniki,narzędzia i aplikacje’ albo ‘utwórz kopię zapasową plików’

co prawda po wciśnięciu alt i d wyskakuje konsola,ale z kolei nie ma tam czegoś takiego jak HP_PAVILION or PRESARIO. jest tylko hp recovery jako partycja “c”. stosowanie kolejnych rzeczy w podanej instrukcji nie dają żadnego rezultatu niestety.

Dodane 28.07.2010 (Śr) 19:33

post wyżej nieaktualny, za 5 razem zatrybiło.

dzięki za pomoc : )

artide2 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif