NTT Corrino PROBLEM Z GRAMI TYPU SIMS2/

Witam, mam taki problem: zainstalowałem stery od grafy w laptopie NTT Corrino ale problem tkwi w graniu. Dokładniej gdy gram w simsy 2 to klamki sa czerwone a powinny być szare i miga mi ekran (tak sie zachowuje jakby nie miał sterowników)… W czym tkwi problem jak mój sprzęt ma takie dane:

1024x748 taką mam rozdzielczość,

karta graf.128mb-256mb taktowania

procesor 2,0GHz

kości RAM 4,0 Giga RAM

DODATKOWO DODAM ŻE MA SERWISOWEGO LINUXA OD FIRMY NTT a startuje z systemem Windows XP Home

innymi słowy ma 2 systemy ( Linux włączamy na zadanie ).

Facet z serwisu powiedział że to dlatego że grafika jest zintegrowana ale po ustawieniu w biosie 256mb taktowania grafiki powinno byc ok( nie próbowałem jeszcze)

dodał jeszcze że rzadko spotyka sie laptopy w cenie do 2800zł na których da sie grać, ponieważ one służą do prac typowo biurowych jak internet, pakiety biurowe itp.

Pomóżcie czy ktoś ma podobny problem?? Bardzo proszę o wypowiedź adminów tego forum, jako speców od komputerów.

Może to wystarczy inne sterowniki zainstalować lub coś innego.

wg. mnie to może być tak że sterowniki z Linuxa się gryza ze sterami z XP bo oba systemy są na tej samej partycji… Np. po formacie i instalacji nowego systemu bd już dobrze, nie wiem:(((…

>>>>Dodam że gra Beach Life normalnie śmiga bez problemu<<<

POMÓŻCIE

Pomóżcie proszę:((:|:|:|:|

Hej,

A czy mógłbyś podać dokładny model laptopa.

No i niestety ma rację… Zintegrowane grafiki radzą sobie dobrze z wyświetlaniem grafiki 2D, ale z wymagającymi grami 3D faktycznie mogą sobie nie radzić.

Może to delikatnie polepszyć wydajność - ale nie liczyłbym na jakieś szczególne zmiany…

No to, to już jest cios poniżej pasa… :o

Najlepiej te, które otrzymałeś z komputerem, lub nowsze - jeśli takowe dostępne są na stronie producenta.

Raczej nie - to wygląda na problem sprzętowy, więc zmiany w systemach raczej nic nie dadzą.

No tak, tyle że ta gra ma zdecydowanie niższe wymagania sprzętowe niż Sims’y 2.

Pozdrawiam,

Dimatheus