Nullsoft directsound output v 2.47 (d)error

Witam! Mam problem z dzwiekiem w calyk kompie. Jak uruchamiam winampa to wyskakuje mi komunikat jaki umiescilem w temacie. Karte muzyczna ma zintegrowana z plyta asusa A7V8X-X/LAN-EAY0Z SERIES ASUS MOTHERBOARD. Kto moze mi pomoc?

Przeinstaluj Winampa, a jeżeli to nie pomoże, to:

Pobierz i zainstaluj ten sterownik.

Wcześniej jednak odinstaluj obecny sterownik do karty dźwiękowej (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Juz sciagam te sterowniki do ktorych podales mi linka. A do czego one w ogole sa? bo jak napisalem wczesniej nie mam dzwieku w calym kompie co mnie dobija. Mam directa9.0 moge dograc do niego te biblioteki. Mam tez problem z netem. Sterowniki do motoroli sm56 speakerphone sa zainstalowane poprawnie a jak sprawdzam polaczenie miedzy modemem a kompem jest brak pol. Sciagalem kilka roznych i nie wiem o co 5. U mojego kumpla w tym samym domu dziala wszysto poprawnie na tym samym modemie i kablu a u mnie nie chce. U niego xp sam zaistalowal stery do modemu. co jest grane bo nie wiem. jezeli chcesz moge ci podeslac dzienik rejestru z modemu to popatrzysz co jest grane? Dzieki z gory za pomoc

To są sterowniki do Twojej karty dźwiękowej. Jeżeli brak dźwięku spowodowany jest brakiem sterowników do karty dźwiękowej, to instalacja ich powinna rozwiązać problem.

Może kolega posiada dodatek Service Pack 2 do Windowsa XP, a Ty nie ?

dzwiek dziala dzieki za pomoc. a jezeli chodzi service pack 2 to napisz prosze jak to mozna sprawdzic to popatrze jutro bo juz dzisiaj klade sie spac. jeszcze raz dzieki za pomoc pozdrawia!

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy posiadasz Service Pack 2, to kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie Mój komputer, wybierz Właściwości i pod pozycją System: powinno być napisane: Dodatek Service Pack 2. Jeżeli takiego wpisu nie masz, to nie posiadasz SP2.

Jeżeli chciałbyś go zainstalować, to pobierzesz go STĄD.

PAMIĘTAJ, że jeżeli chcesz zainstalować SP2, muisz posiadać oryginalnego Windowsa XP, a dokładniej legalny klucz.

mam service pack2 zainstalowany. moze znasz link do sprawdzonych sterownikow do tego modemu motorola sm56 spekerphone?

Ten modem masz wpięty do złącza PCI ?

Jeżeli tak, to sterowniki pobierzesz STĄD.

ja aktualnie siedze na wyspach. nie znam sie zbytnio na necie :oops: bo w polsce mieszkalem na wiosce i nie moglem miec zadnego lacza :frowning: . to jest wolno stojacy modem ktory jedynie podlaczam kablem ktory wyglada jak kabel sieciowy.

Więc nie potrzebujesz sterowników do tego modemu, ale prawdopodobnie do karty sieciowej, do której modem ten jest podłączony.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik.

system mowi ze sterowniki nie przeszly zgodnosci testow ma kontynulowac mimo to

Kontynuuj. (są to sterowniki z oficjalnej strony producenta Twojej płyty głównej przeznaczone dla Windows XP)

sterownik do karty sieciowej zaistalowalem. Ale jak patrze w menadzerze urzadzen na modem kolo sterownika jest maly znak zapytania ktorego przetem nie bylo. odinstalowalem sterownik i zainstalowalem ponowie i jest to samo. a polaczenia dalej nie mam :-x czy masz moze jeszcze jakis pomysl?

Czy aby na pewno Twój zewnętrzny modem podłączony jest do komputera za pomocą kabla sieciowego ? A może podłączony jest do portu USB ?

Jeżeli podłączony jest do portu USB, a do modemu dołączona jest jakaś płytka ze sterownikami, to zainstaluj je.

wiem ze sie motam i mieszam bo nie znam sie na tym zbyt dorze ale jestem pewien ze nie jest on podlaczony do portu USB. Jezeli chcesz popatrzec to moge ci przeslac dzienik raportow z modemu?

Wklej więc tutaj ten dziennik raporów modemu.

Wklej tutaj jeszcze screena z Menadżera Urządzeń.

Rozumiesz, że jeżeli Twój zewnętrzny (wolnostojący) modem podłączony jest do komputera poprzez kabel sieciowy, to nie są potrzebne do niego (tego modemu) żadne sterowniki. W tym przypadku sterowniki potrzebne byłyby do karty sieciowej, do której jest (POWINIEN) być podłączony ten.

Jeżeli posiadasz Service Pack 2, to sterowniki do karty sieciowej powinny zainstalować się automatycznie, a jeżeli nie, to podałem Ci link do sterowników do Twojej karty sieciowej ze strony producenta.

Wydaje mi się, że problem leży po innej stronie.

Może masz w złącze PCI wsadzony jakiś inny MODEM i podłączasz do niego swój modem zewnętrzny kablem sieciowym ? Tak tylko domniemywam.

Zainstaluj może jeszcze VIA 4 in 1 Drivers, a następnie (po ponownym uruchomieniu komputera) VIA HYPERION PRO 5.15A.

artur_holo , za następne pisanie posta pod postem i nie używanie polskiej pisowni na forum wyciągnę konsekwencje regulaminowe. Przeczytaj regulamin. Popraw błędy.

Nie mialem jak sie dostac do internetu wiec nie pisalem. Jutro wkleje ci screena z Menadzera Urzadzen. Jezeli mial bys dalej ochote pomagac to rozpoczelem nowy temat w sieciach komputerowych: brak polaczenia z internetem LAN(broband)

Hej! Jestem tu nowa. Proszę was bardzo o pomoc! mam taki sam problem, nie mam dzwieku w komputerze w winampie wyskakuje mi identyczny błąd. Problem polega na tym że ja zainstalowałam takie sterowniki ale to nadal nie działa, znowu pokazuje się ten sam błąd w winampie i w całym komuterze nie ma głosu. A w dodatku gdy włączam komputer pokazuje mi się komunikat że znaleziono nowy sprzęt ? Co mam zrobić, wiem że muszę zainstalowac jakieś inne sterowniki ale jakie? Bardzo was prosze o pomoc!

ma_sha , pobierz i zainstaluj program EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

Jaki posiadasz system operacyjny ?