Nullsoft directsound output v 2.47 (d)error

Witam, mam ten sam problem. Posiadam płytę główną AsRock P4I45D Series, zintegrowana karta dźwiękowa. Procesor Intel Celeron, Win Home Edition SP2. A i może ten obrazek pomoże, bo próbowałem patrzeć w panelu sterowania, czy może mam niewybrany sprzęt, ale w ogóle żadnego mi nie wykrywa.:expressionless:

screenz.th.jpg

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Maciol , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Oki, działa, dzięki za pomoc seba86mu. :slight_smile:

mam taki sam problem jak koledzy powyzej tylko jak chce zidentyfikowac dźwięk PCI to pojawia się szare tło

ponadto podczas uruchamiania Winampa wyskakuje błąd:Nieprawidłowy sterownik DirectSound.Zainstaluj odpowiednie oprogramowanie lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji.Kod błedu 88780078. Nie wiem jak sprawdzic jaka mam plyte glowna ale mam lapka HP Compaq 6730s z poczatkowo Vista ale potem przeinstalowałem na XP Profesional.

Prosze o pilną pomoc z góry dzięki… :smiley:

znalazlem karta dzwiekowa Intel High Definition Audio a chipset AMD RS780M

Mam ten sam problem. Moja karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną: Asus M2N4-SLI

próbowałem juz chyba wszystkiego …zainstalowalem Windowsa 7 i dziwieku brak nie mam juz zadnego pojecia jak to zrobic juz dwa dni sie mecze i nic…prosze pomózcie;-)

Intel ich9 family smbus controller 2930 potrzebuje takie sterowniki na win xp , pomocy nie mam dżwięku

Witam… mam podobny problem co poprzednicy :-/ po reinstalce systemu nie odtwarzają się dźwięki…

W winampie wyskakuje błąd:N ieprawidłowy sterownik DirectSound.Zainstaluj odpowiednie oprogramowanie lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji.Kod błędu 88780078.

Dane komputera:

Płyta główna: DixonsXP

Multimedia(karta dźwiękowa):Realtek ALC861 @ Intel 82801GBM ICH7-M- High Definition Audio Controler

Mikroukład płyty głównej: Mobile Intel Calistoga-GML i940GML/i943GML

System operacyjny : Windows XP Professional

Proszę pomóżcie jeśli się na tym znacie bo ja jestem zielony :frowning: