Numer 426838210 - ktoś coś wie?

Witam, dziś ok. godziny 16.00 zadzwonił do mnie wyżej wymieniony numer. Niestety, ze względu na to że wracałem z pracy, nie dałem rady odebrać, jednak w momencie gdy już na spokojnie siadłem z telefonem w ręku, to sam numer wydał mi się nieco podejrzany. Googlując dowiedziałem się, że numer ten rzekomo należy do Pekao SA (do którego to banku należę) i który wg wielu opinii ładnie ściąga nam pieniążki z konta (więcej info choćby tutaj)

Czy ktoś już przerabiał ten bajer?

Nie popadaj w chorobliwą paranoje!

To jest zwykły numer telefonu stacjonarnego w łódzkiej strefie numeracyjnej (dawne 0-42)

Dzwonił jakiś konsultant aby Ci zaproponować ofertę banku. Na następny raz gdy zadzwoni i a Ty nie jesteś zainteresowany ich ofertą powiedz mu to oraz zażądaj umieszczenia w systemie braku Twojej zgody na otrzymywanie na ten numer tego typu informacji marketingowych.

Nie ma możliwości aby połączenie przychodzące ściągnęło ci kasę z konta, tak samo dzwoniąc na ten numer płacisz jak na każdy zwykły numer stacjonarny.

Odpowiedź na pytanie: “Kto dzwonił” jest tutaj:

http://kto-dzwonil.pl/index.php?numer=426838210

Nie ma sensu przejmować się i odbierać. :slight_smile:

Lol. Napisałem z ciekawości czy ktoś coś wie więcej, jaką paranoję ziom :smiley: Po prostu zaciekawiło mnie, ludzie piszą że im żre kasę z konta, ale wiadomo - to jest internet, prototypów nie brakuje… Dlatego też napisałem tutaj, być może ktoś coś wie więcej. I tyle :smiley:

to na pewno jakiś chytry,burżuazyjny spisek, żeby cię ograbić z kasy !!

czujność,czujność i jeszcze raz wzmożona czujność !!

na pewno coś knują za Twoimi plecami.dobrze,że nie odebrałeś !!

a jakby cię zahipnotyzowali przez telefon?

jak to łatwo popaść w paranoje z powodu nieodebranego telefonu i snuć fantasmagorie :o

Poczytałem te opinie w sieci - jest tylko kilka nieskładnych, mało wartościowych informacji o pobieraniu kasy z konta co jest technicznie niemożliwe. Ty oczywiście wychwyciłeś te bzdurne wpisy ignorując te, że żadnej kasy nie pobiera.

Dobra, bo widzę że co poniektórzy trochę mają nierówno pod kopułą. Założyłem wątek w celu informacyjnym, a tu widzę komentarze rodem z Onetu. Ogólnie jest moc, nie powiem, tylko fora się chyba pomyliły… Nieważne, closed.

sama kopuła, jak wynika z nazwy, nie może być równa, bo wtedy nie mogłaby być kopułą, więc pod kopuła nie może być równo, musi istnieć krzywizna żeby kopuła istniała :smiley:

ale to co napisałes o mocy jest ok

ale jak mają Twój nr telefonu i nr konta to system cię już ma i nieodbieranie telefonu nie pomoże :stuck_out_tongue:

Wystarczy.