Numer 426838210 - ktoś coś wie?

(Freeq52) #1

Witam, dziś ok. godziny 16.00 zadzwonił do mnie wyżej wymieniony numer. Niestety, ze względu na to że wracałem z pracy, nie dałem rady odebrać, jednak w momencie gdy już na spokojnie siadłem z telefonem w ręku, to sam numer wydał mi się nieco podejrzany. Googlując dowiedziałem się, że numer ten rzekomo należy do Pekao SA (do którego to banku należę) i który wg wielu opinii ładnie ściąga nam pieniążki z konta (więcej info choćby tutaj)

Czy ktoś już przerabiał ten bajer?

(Cedar) #2

Nie popadaj w chorobliwą paranoje!

To jest zwykły numer telefonu stacjonarnego w łódzkiej strefie numeracyjnej (dawne 0-42)

Dzwonił jakiś konsultant aby Ci zaproponować ofertę banku. Na następny raz gdy zadzwoni i a Ty nie jesteś zainteresowany ich ofertą powiedz mu to oraz zażądaj umieszczenia w systemie braku Twojej zgody na otrzymywanie na ten numer tego typu informacji marketingowych.

Nie ma możliwości aby połączenie przychodzące ściągnęło ci kasę z konta, tak samo dzwoniąc na ten numer płacisz jak na każdy zwykły numer stacjonarny.

(altunyo) #3

Odpowiedź na pytanie: "Kto dzwonił" jest tutaj:

http://kto-dzwonil.pl/index.php?numer=426838210

Nie ma sensu przejmować się i odbierać. :slight_smile:

(Freeq52) #4

Lol. Napisałem z ciekawości czy ktoś coś wie więcej, jaką paranoję ziom :smiley: Po prostu zaciekawiło mnie, ludzie piszą że im żre kasę z konta, ale wiadomo - to jest internet, prototypów nie brakuje... Dlatego też napisałem tutaj, być może ktoś coś wie więcej. I tyle :smiley:

(Kruszynka76) #5

to na pewno jakiś chytry,burżuazyjny spisek, żeby cię ograbić z kasy !!

czujność,czujność i jeszcze raz wzmożona czujność !!

na pewno coś knują za Twoimi plecami.dobrze,że nie odebrałeś !!

a jakby cię zahipnotyzowali przez telefon?

jak to łatwo popaść w paranoje z powodu nieodebranego telefonu i snuć fantasmagorie :o

(Cedar) #6

Poczytałem te opinie w sieci - jest tylko kilka nieskładnych, mało wartościowych informacji o pobieraniu kasy z konta co jest technicznie niemożliwe. Ty oczywiście wychwyciłeś te bzdurne wpisy ignorując te, że żadnej kasy nie pobiera.

(Freeq52) #7

Dobra, bo widzę że co poniektórzy trochę mają nierówno pod kopułą. Założyłem wątek w celu informacyjnym, a tu widzę komentarze rodem z Onetu. Ogólnie jest moc, nie powiem, tylko fora się chyba pomyliły... Nieważne, closed.

(Kruszynka76) #8

sama kopuła, jak wynika z nazwy, nie może być równa, bo wtedy nie mogłaby być kopułą, więc pod kopuła nie może być równo, musi istnieć krzywizna żeby kopuła istniała :smiley:

ale to co napisałes o mocy jest ok

ale jak mają Twój nr telefonu i nr konta to system cię już ma i nieodbieranie telefonu nie pomoże :stuck_out_tongue:

Wystarczy.