Numer Prywatny lub zastrzezony jak to zrobic w orange?

(Kaszka) #1

Czy mozne w Orange (pop) zrobic takie cos ze nr który mam stał sie nr zastrzeżonym (chodzi mi o to zeby po puszczeniu strzałki do drugiej osoby nie wyswielał sie mój nr) słyszałem ze mozna taka usługe włączać i wyłaczas do woli.Prosze o odpowiedz dzieki :lol:

(Mztswk) #2

To chyba zależy od telefonu a nie od sieci.

Ja mam w Siemensie c60:

Ustawienia -> Ust. połączeń -> Ukryj ID

Mam PLUSA

(Kaszka) #3

Umnie jet takie coś mam nokie 6310i “WYSYŁAM WŁASNY NUMER” jak wezme na nie to nie moge so nikogo cynka puscić

(M Kupczynas) #4

Możesz się zarejestrować na stronie http://www.orange.pl > logujesz się > u góry zakładka Orange On-line > pod spodem usługi > blokada prezentacji własnego numeru.

Lub

Dzwonisz do BOK’u i prosisz o zastrzeżenie numeru,z poziomu aparatu nie można zastrzec.

(Wolin) #5

Kaszka musisz zarejestrować się na http://www.orange.pl i tam robisz to z poziomu Orange On-line , oczywiście bezpłatnie lub możesz zadzwonić do BOK (numer: *100) i wydać im polecienie blokady prezentacji własnego numeru.

UpDate

Widzę, że ktoś był szybszy :wink:

(Kaszka) #6

a mozna z poziom aparatu zrobic tylko takie cos ze jak puszczam cynka do kogoś to nie wyświetla mu mojego nr bo głównie o to mi chodzi.Zeby móc włączac i wylaczac to funkcje

(Wolin) #7

W sieci Orange z poziomu aparatu komórkowego jest to niedostępne.

Jeśli chcesz to zrób tak jak Ci polecamy, działa to równie dobrze w drugą stronę (czyli spowrotem będzie prezentować numer).

(maly) #8

mozesz ukyc numer wpisując komende *31#numer pod który dzwonisz , działa jednorazowo, czyli za kazdym razem kiedy chcesz ukryc numer powtórka

(system) #9

probowałem tego mam orange i … NIE DZIAŁA!

(Marek Kozaczuk) #10

jest dostępne, nie pisz bzdur

w popie jest możliwość zastrzeżenia numeru tylko na stałe. sterować usługą tzn. włączać i wyłączać zastrzeżenie numeru możesz tylko wtedy jak masz telefon na abonament. zadzwoń do biura obsługi to ci konsultant wszystko wytłumaczy

(system) #11

mam na abonament i robiłem tak jak napisał mały ale to nie działa a zeby zastrzec na stałe to wiem ze mona mi chodzi o zastrzezenie z poziomu telef.

(Hubertsoluch) #12

w noki da sie samemu to ustawic

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 11:46

w ustawieniach

(Daniel Curylo) #13

ja mialem k300i w orange i zastrzegalem sobie numer kiedy tylko chcialem. Bylo to w opcjach telefonu. Telefon w mix’ie

(system) #14

zdaje sie ze rozmawiamy o nokii…

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 15:43

moze zdradzisz jak to zrobic? ja mam 6230 i znam ten tel.bardzo dobrze ale tegoustawienia nie odkryłem

(Songo93) #15

Ustawienia>>Ustawienia połączeń>>Mój ID ma byc wysłany mam nokie 3510i i telefon w Orange Mix i moge zmieniac ile wlezie i kiedy chce

(system) #16

Przepraszam to faktycznie działa!

(M Kupczynas) #17

W mix’ie i na abonament można dowolnie manipulować tą usługą,ale w telefonie w Orange na kartę tak się nie da :!:

(Nowy10) #18

zadzwon pod *111 i tam masz instrukcje glosowe co zrobic zeby wylaczyc prezentacje numeru, polaczenie bezplatne

(Ja9887) #19

za połączenie *100 płacisz 1zł :stuck_out_tongue: lepiej zadzwoń pod *111 xD i tam zmiana podstawowych usług… też mam w orange i właśnie dzwonię pod *111…

Ale zanim Ci włączyą/wyłączą minie 30 minut :wink:

(system) #20

Pabnowie po co to wszystko to działa wystarczy zmienic ustawienia w telefonie!