Numer seryjny do Adobe PhotoShop CS5 jest jednorazowy?

Niedawno kupiłam sobie pełną wersję Adobe PhotoShop CS5. Jak wiadomo, żeby zainstalować program należy wpisać numer seryjny. I tu nasuwa się moje pytanie: czy ten numer można użyć tylko raz? Nawet jeżeli np. do swojego drugiego komputera wgram płytkę z programem i będę chciała zainstalować go i tam, będę mogła użyć tego samego numeru seryjnego?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :wink:

Powinno ci pisać w podręczniku ilu stanowiskową zakupiłaś licencje. O ile zakupiłaś. Z resztą jest jeszcze aktywacja…

Witam. Jeśli kupiłaś licencję na 1 stanowisko (jedną fizyczną jednostkę roboczą), to masz tylko jeden klucz i nigdzie indziej już nie pasuje. Jeśli masz licencję na 2,3,4… stanowiska to masz tyle kluczy ile stanowisk.

Pozdrawiam.

Nie dostałam żadnego podręcznika, w opakowaniu jest jedynie płyta i nic więcej. A mam tylko jeden numer seryjny… Wychodzi na to, że jest on jednorazowy, tak? Bo mój problem polega na tym, że mój komputer od czasu do czasu, średnio raz na miesiąc bądź półtora, traci połączenie z internetem i jedyne co da się zrobić to przywracanie systemu do stanu fabrycznego… (wiem, bo tak powiedziano mi w punkcie naprawy) A że internet potrzebuję, muszę go sobie przywracać. W skutek czego tracę wszystkie programy. I tu jest problem - jeżeli zainstaluję PhotoShopa, a będę musiała zrobić przywracanie systemu, stracę program. I wtedy przy ponownej próbie zainstalowania numer seryjny mi nie zadziała? I co wtedy będę mogła zrobić? Nie chciałabym stracić ok. 3000zł… :expressionless:

Stać cię na program za 3tyś i takiego rzęcha (komputer) masz ?

Komputer jest nowy, ale coś się w nim psuje ;x Ale to jest akurat mało ważne… Najbardziej mi zależy na tym by wiedzieć czy ten numer seryjny jest jednorazowy czy nie :wink:

Numer nie jest jednorazowy, jeśli przeinstalujesz Photoshopa 100 razy to ten nr 100 razy zadziała. Problem pojawia się przy aktywacji, przed deinstalacją programu w menu “help” masz opcję deactivate, która umożliwi 100% aktywację po następnej instalacji. Więc po którejś instalacji z kolei i braku deaktywacji może pojawić się problem z aktywacją ale na pewno nie z numerem seryjnym i instalacją, myślę, że po jakimś czasie będzie potrzebna pomoc telefoniczna Adobe.