Numer telefonu do konsultanta orange

Witam!

Szukam i szukam na stronie orange.pl i nie mogę znaleźć numeru telefonu do konsultanta orange.

Przedłużam niedługo umowę z tym operatorem i chciałbym zadać kilka pytań dotyczących umowy.

Wiem, że prośba jest dosyć głupia, ale nigdzie nie mogłem się doszukać tego numeru. Jeśli znajdziecie ten numer to bardzo bym Was prosił abyście go udostępnili na łamach tego tematu.

Pozdrawiam!

*100

http://orange.pl/portal/map/map/contact?TARGET=CONTACT

skoro końćzy Ci się umowa to poczekaj aż oni do CIebie zadzwonia (przewaznie tj 2-3 miesiace przed koncem) i przedstawia CI oferte. za pierwszym razem odmów, potem zadzwonia drugi raz z jeszcze lepsza ofertą :slight_smile:

nie zawsze, zależy jaki ma abonament

ale najlepiej przedłużać przed samym końcem umowy, teraz też warto poczekać na promocje świąteczne, zawsze można z konsultantem się targować

Nie będę robił kryptoreklamy, ale napiszę jedno, miałem tel w Orange przez 4 lata, przestudiowałem oferty innych operatorów, i są lepsze warunki w innej sieci, o niebo lepsze warunki, gdzie? - przestudiuj oferty innych operatorów a się dowiesz :wink:

nowy10 dzięki za te numery! Nie wiem czemu ja ich nie mogłem odszukać… :wink:

syntax_error mam znajomego w orange który może mi załatwić lepsze oferty :]

To po co Ci numery do innych :stuck_out_tongue:

sebos_krk ponieważ chciałbym się jeszcze dowiedzieć za ile normalnie mógłbym dostać dany telefon. Dopiero od tej ceny może mi coś odjąć, więc muszę się popytać. Po drugie będę jeszcze zamawiać jakiś internet bezprzewodowy, a mój znajomy się tym nie zajmuje.

Choćby nie wiem jak ten twój znajomy sie wysilił i tak nie pobije warunków na jakich ja jestem w innej sieci bez żadnych znajomości , poświęć trochę czasu i dobrze się zorientuj 8)