Numer w ORANGE

Witam

No więc mam nr z Orange i konczy mi sie umowa, i nie bede przedłużać umowy z Orange bo przeszłem na Plusa.

No i moje pytanie jak skonczy mi sie umowa to czy ten nr. mi zostawią ?

Jak długo jeszcze bede mógł z niego korzystać ?

Bo chcialbym sobie zostawic ten nr. i wsadzic do jakiegos fona, i korzystac z niego, tylko tak ze ktos do mnie bedzie mogl pisac esy i dzwonic a ja mu bede odpisywac z nr. nowego ktory mam w Plusie.

I co ile czasu i jaką kwote musialbym doładowywac na ten nr. z Orange zeby mi go nie wyłączyli ?

dzieki i pozdro :slight_smile:

Telefon Ci zostawią… ale że nr to wątpię…

kończy ci się umnowa i jeśli jej nie przedłużysz to wygasają usługi w tym i ten numer ale z tego co wiem można już przenosić numery do innego operatora wieć możesz udać się np do plusa i przenieść do nich ten numer z orange

ale po dokładniejsze info powinieneś udać się do salonu operatora

możesz przenieść i to kosztuje 60 zł / jeśli masz na kartę /.

nie wiem jak jest w Orange (nie napisałeś czy to jest abonament czy mix) ale w Plusie jest tak że jak kończy się umowa na mixie (lub jak wykonasz liczbę obowiązkowych doładowań w mixie oczywiście które to masz zapisane w umowie) to automatycznie przechodzisz do SIMPLUSA - czyli masz zwykły telefon na kartę.

Telefon juz sprzadałem :P, a nr. mi został i mam na nim około 70zł jeszcze.

możesz przenieść i to kosztuje 60 zł / jeśli masz na kartę /.

Nie chce przenosic nr.

Mam MIXa 25zł

I czy wtedy tez przechodze z tym nr. na karte ? Czyli moge doładowac sobie konto kiedy chce i ile chce ?

Jak tak, to ile musze doładować $ i co ile czasu zeby nie wyłączyli mi tego nr. ?

Gdy wykonasz już ostatnie to obowiązkowe zasilenie możesz śmiało zmienić taryfę na jaka zechcesz (pewnie taką jakie są w ORANGE GO) tylko, ze dokonując zmiany taryfy, zeruje Ci się konto dlatego najlepiej dokonaj tego mając <>3zl na koncie (bo 2,5 kosztuje zmiana taryfy) i gdy tego dokonasz, to utracisz wszystkie środki na koncie (niezależnie od ich wielkości)

a co do długości ważności konta to będzie tak jak w Oarnge GO nie orientuje się dokładnie tu masz wszystko:

http://www.orange.pl/portal/map/map/og_ … 8114270081

Hm?

Mnie umowa “skończyła się” już kilka miesięcy temu (z Orange) obecnie z miesiąca na miesiąc przedłuża się “automatycznie” i nie ma mowy by jakiekolwiek usługi (vide “darowy numer”, "powiadomienie o przekroczeniu kwoty deklarowanej"czy jak to się tam zwie itp.) wygasły.

Wygasają jedynie usługi promocyjne czy też inaczej mówiąc te, które dostałes przy poprzednim przedłużeniu umowy (lojalka i te sprawy), ale te mogą skonczyć się również po poł roku - w zależności co udało Ci się wywalczyć w opisywanym przypadku :slight_smile: