Numerowanie stron word

witam, mam taki problem mam zrobić numerowanie stron w wordzie 2003 ma to wyglądać tak:

strony mają być liczone od strony tytułowej, ale numerowane od pierwszej strony tekstu pracy i teraz pytanie za sto punktów

jak to zrobić w word 2003 ??

bardzo proszę o pomoc bardzo mi na tym zależy.

:slight_smile:

http://office.microsoft.com/pl-pl/word/ … 41045.aspx

he he coś podobnego cos juz byuło :arrow: post2042956.html#p2042956

gdyby to było takie proste to bym tutaj nie pisał, przeczytajcie dokładnie o co mi chodzi

strony mają być liczone od pierwszej ale numer dopiero ma pojawić się na 15 stronie na 15 stronie ma pojawić się numer 15 a na stronach od 1 do 14 ma nie być żadnego numeru.

:slight_smile:

Zwyczajnie numerujesz wszystkie strony, a później ręcznie usuwasz z pierwszych 14 stron numerowanie. Mam nadzieję, że wiesz jak to zrobić. Innej opcji nie ma.

niestety tak się nie da, próbowałem i usuwane są wszystkie numery :frowning:

Da się na 100% bo kiedyś tak robiłem, pamiętam, że trzeba najpierw dokument na sekcje podzielić.

Mianowicie nagłówki i stopki funkcjonują niezależnie tylko wtedy, kiedy przechodzisz do kolejnej strony w ten sposób: Wstaw > Podział > Następna strona > OK.

Jeśli jest jeszcze jakiś inny sposób to chętnie poznam go :wink: Sam operuję na nagłówkach i stopkach właśnie w ten sposób.

Podział na sekcje (znak podziału) nie rozdziela numerów stron. Numeruje od pierwszego.

dobra już rozwiązałem : podaję “przepis” działa na 100%

najpierw normalnie numerujemy wszystkie strony, potem na 14 stronie wstawiamy

nową sekcję “na nastepnej stronie”

wchodzimy w stopkę na stronie 15- pojawi sie belka z narzedziami- odznacz “nagłowek-stopka łacze”

potem wchodzimy na stronę 14 i kasujemy strony

Na stronach od 15 wzwyż łącznie z 15 numery zostają a na stronach od 1 do 14 brak numerów.

to na przykładzie worda 2003

:slight_smile:

Numeruje “normalnie”, ale można manipulować stopkami, czyli usuwać i zmieniać co tylko się chce.