NumLock i CapsLock - jaki program do pokazywania statusu

Witam, mam bezprzewodową klawiaturę do komputera i nie mam na niej diod do statusu NumLock i CapsLock.

Szukam jakiegoś programu co obok zegarka na pasku zadań by wyświetlał status tych 2 elementów.

Pozdrawiam wszystkich.

http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-S … atus.shtml

Jak masz WIN7 to zmień wartość w rejestrze: HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Widcomm > BTConfig > General > KeyIndication

1 - pojawia się napis

0 - nie pojawia się

Po zmianie uruchom ponownie komputer.

Krysewski ,

ja nie mam takiego klucza.

Co masz za klawiaturę ?

może Logitech i sterowniki do niego ?

Kiedyś w klawiaturze Logitecha miałem wyświetlanie na ekranie włączanie/wyłączenia CapsLock/NumLock

Trochę błąd z mojej strony, bo ten sposób, który podałem to używało się go, gdy chciało się wyłączyć powiadomienia.

W sumie to dziwne, że nie masz powiadomień na klawiaturze. Podaj firmę i model jak możesz.

Podaj także jaki masz system operacyjny, bo w sumie nie zapytałem o to na początku.

może do nie do mnie ale ci podam

System operacyjny to Windows 8 + dodatek (dodaje menu start i przechodzi po zalogowaniu na pulpit)(z kafelek nie korzystam)

Klawiatura to Genius SlimStar i 815, klawiatura bezprzewodowa (od października jej używam i do dzisiaj baterii nie wymieniłem, w myszce która jest w zestawie już kilka razy)

Dzięki

@maldik, ta klawiatura, którą podałeś, czyli SlimStar i815 ma przecież diody statusu nad przyciskami służącymi do poziomu kontroli głośności.

@Krysewski u mnie jest jedna dioda do kontroli baterii (niskiego stanu baterii), może zdjęcie masz z odpowiednika kablowego (widziałem w lokalnym sklepie po kupnie tej).

Po drugie, klawiatura bezprzewodowa chyba tylko wysyła sygnał, a nie odbiera, co nie?