Nvbackend exe - nie znaleziono punktu wejścia

Dzień dobry, 

Chciałem się spytać, co to za błąd. Jak się go pozbyć? Pojawił się dopiero dzisiaj, uruchamiam laptop i włącza mi się windows xp. I coś takiego się pojawia tuż po uruchomieniu.

https://zapodaj.net/images/a00972c58b9a3.jpg

Czy mam to zignorować? Czy może muszę reinstalować sterowniki? 

 

Dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

 

Drivery/dodatki karty graficznej się pogubiły - przeinstaluj sterowniki i DX, jak nie zniknie na najnowszych, to spróbuj dołączonych do sprzętu.

Jeżeli jedynym problemem jest komunikat, to równie dobrze można zingnorować.

Jaką kartę graficzną posiadasz jak   NVIDIA przeinstaluj sterowniki jak kolega   wyżej radzi lub wyłączyć w autostarćie kartę graficzną 

Ta… wyłączyć kartę graficzną… w autostarcie… albo na myśli miałeś coś innego, albo za przeproszeniem bredzisz.

Do wszystkich którzy maja ten problem  wczoraj go chyba rozwiązałem  tez mam xp a ten komunikat zaczął mi się pojawiać po zainstalowaniu najnowszego sterownika nvidia 364.72 jak tylko włączam komputer zaraz na pulpicie się pojawiał,Jeżeli nie potrzebujecie ani nie używacie to należy usunąć  z dodaj usuń programy GeForce Experience u mnie problem zniknął( zanim go usunąłem to wczoraj na forach szukałem i myślałem na początku że chodzi o ten microsoft c+++ visual co się instaluję z tym sterownikiem i niechcący najpierw go usunąłem ale najprawdopodobniej na 99% chodzi GeForce Experience)w każdym razie wina tego komunikatu na 100% to najnowszy sterownik Nvidii,pozdrawiam