Nvbackend exe - nie znaleziono punktu wejścia

(Reimnar) #1

Dzień dobry, 

Chciałem się spytać, co to za błąd. Jak się go pozbyć? Pojawił się dopiero dzisiaj, uruchamiam laptop i włącza mi się windows xp. I coś takiego się pojawia tuż po uruchomieniu.

Czy mam to zignorować? Czy może muszę reinstalować sterowniki? 

Dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

(drunkula) #2

Drivery/dodatki karty graficznej się pogubiły - przeinstaluj sterowniki i DX, jak nie zniknie na najnowszych, to spróbuj dołączonych do sprzętu.

Jeżeli jedynym problemem jest komunikat, to równie dobrze można zingnorować.

(ahonen97) #3

Jaką kartę graficzną posiadasz jak   NVIDIA przeinstaluj sterowniki jak kolega   wyżej radzi lub wyłączyć w autostarćie kartę graficzną 

(drunkula) #4

Ta… wyłączyć kartę graficzną… w autostarcie… albo na myśli miałeś coś innego, albo za przeproszeniem bredzisz.

(Jaguar 20) #5

Do wszystkich którzy maja ten problem  wczoraj go chyba rozwiązałem  tez mam xp a ten komunikat zaczął mi się pojawiać po zainstalowaniu najnowszego sterownika nvidia 364.72 jak tylko włączam komputer zaraz na pulpicie się pojawiał,Jeżeli nie potrzebujecie ani nie używacie to należy usunąć  z dodaj usuń programy GeForce Experience u mnie problem zniknął( zanim go usunąłem to wczoraj na forach szukałem i myślałem na początku że chodzi o ten microsoft c+++ visual co się instaluję z tym sterownikiem i niechcący najpierw go usunąłem ale najprawdopodobniej na 99% chodzi GeForce Experience)w każdym razie wina tego komunikatu na 100% to najnowszy sterownik Nvidii,pozdrawiam