Nvida GeForce Now, nie widać gier w bibliotece

Zarejestrowałem się na Nvida GeForce Now by połączyć tam kilka swoich kont do gier: Epic, Steam oraz Ubisoft. Po synchronizacji biblioteki gier widać tm tylko jedną grę ze Steama, gdzie mam tam przynajmniej kilka gier a na pozostałcyh kontach zero. Próbowałem się wyloogowywać i zalogowoywać na nowo na każde konto i dalej nic. Logując się osobno na platformmach gry w bibliotekach są. Ktoś może pomóc jak pokonać ten problem?

Może tylko ta jedna gra jest na GeForce Now a pozostałych nie ma, więc się nie pojawiają.

Gra musi być na Twoim koncie Steam/Epic/… oraz jednocześnie musi być obsługiwana przez Geforce Now.

Znalazłem taką listę gier wspieranch przez Geforce Now https://www.geforcenow-games.com/ - wynika z tego że około 1657 gier, czyli dosyć mało (na samym Steam jest z kilkadziesiąt tysięcy)

1 polubienie

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że to takie połączenie kilku kont w jedno i tam się ma swoją bibliotekę z kilku zakupionych. Chyba masz rację co do tego!

Też tak na początku myślałem, ale niestety nie. Chmura GeForce Now nie uruchomi każdej gry. Tylko te z listy. Być moze chodzi o jakieś kwestie prawno/licencyjne na uruchamianie gier w zdalnej chmurze. Trudno mi powiedzieć dlaczego nie da się odpalić wszystkego co się ma na kontach.

1 polubienie

Czyli takie miejsce połączenia kilku kont do których nie ma się dostępu. Trochę lipa. Ale dzięki jeszcze raz za info!

W sumie tu nie chodzi o łączenie kont. Konta dodaje się tylko po to, żeby Geforce Now wiedziała, jakie gry masz kupione.

GeForce Now to usługa uruchamiania gier na zdalnych serwerach. Do ciebie przesyłany jest tylko obraz. GeForce NOW - co to? jak działa? ile kosztuje? (FAQ) | GRYOnline.pl

W sumie można to uznać za alternatywny luncher jakby w tych „1600” były wszystkie posiadane na znienawidzonej platformie np. Ubisoft.