Nvidia control panel (brak wielu opcji)

Witam

mam problem z panelem sterowania Nvidia

który polega na tym że nie mam wszystkich opcji które były dostępne po zakupie lapka

w sumie to nie wiem kiedy to wszystko zniknęło

zostały tylko ustawiania 3d

 

jak na obrazku

czy ktoś z was miał podobny problem

próbowałem już wszystkiego

łącznie z całkowitym usunięciem plików nvidi (łącznie z rejestrem)

 

mój system to win 8.1 <- problem występował już w win 8

laptop to acer aspire E1-571G

cd438_Clipboard013.jpg

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Sprawdzałeś ten sterownik ze strony producenta:?

http://global-download.acer.com/GDFiles/Driver/VGA/VGA_NVIDIA_326.49_W81x64_A.zip?acerid=635176700685488257&Step1=NOTEBOOK&Step2=ASPIRE&Step3=ASPIRE%20E1-571G&OS=81P1&LC=en&BC=ACER&SC=PA_6

tak to jeden z pierwszych jakie zainstalowałem (pobrane ze strony acer) dla mojego modelu … niestety nic to nie pomogło

no chyba ze coś źle zrobiłem ;/

Najpierw odinstaluj dokładnie ten co masz w systemie,katalog Nvidia z dysku usuń ręcznie, czyszczenie systemu np: Ccleanerem,restart lapa i zainstaluj ten od producenta laptopa.

 

Czy aktualizowałeś 8 na 8.1, czy była czysta instalacja 8.1?

 

Sterowniki do chipsetu masz wgrane?