Nvidia Experience nie działa funkcja Najciekawsze punkty

Hej mam problem nie działa mi funkcja od Nvidii w żadnej grze jaką sprawdzałem jak patrzyłem na filmy na YouTube to przy optymalizacji gry powinna być jakaś ikonka odpowiadająca za wybór co ma nagrywać ta funkcja, ale ja tego nie mam ktoś mi pomoże? Sterowniki aktualne i program Experience też niedawno instalowany.

Ktoś pomoże

odświeżam

W sensie co? Chodzi o wywołanie paska do nagrywania?

@lordjahu Chodzi o ten tryb:

No to czym go wywołujesz?
Masz w opcjach kombinacje klawiszy oraz opcje ich zmiany.

Gdzie? Ogólnie to ja bym chciał właśnie wybrać które momenty ma to zapisywać np. 3 kille w jakiejś tam grze bo jest taka opcja w tym.

Pomogło ?

1 polubienie

@lordjahu
Niby tak niby nie wiem już o czym mówisz, ale wydaje mi się że nie do końca zrozumiałeś o czym mówię. Ja mówię że chcę żeby to automatycznie nagrywało jakieś tam “fajne” momentytypu te 3 zabójstwa w grze itd. kiedyś te najciekawsze punkty działały ale to chyba było jakieś 4 formaty temu.
P.S Jestem pełen podziwu, że komuś się chciało nagrać filmik by pokazać!
Ogólnie mówię tu że jak patrzę na jakieś filmiki to było widać że oni mają takie coś image
i ja nie mam tej 1 ikonki od lewej strony. I gdy ta osoba w to wejdzie to wyskakuje jej coś takiego:
image
Też chciałbym mieć takie coś, kiedyś w cs:go takie coś pamiętam miałem włączone i teraz mi się o tym przypomniało, ale teraz nawet przy Cs nie mma takiej opcji. Ona jest w Nvidia Experience w zakładce “Strona Główna” i trzeba wybrać grę która nas interesuje tzn. wejść w te ustawienia że możemy pozmieniać ustawienia lub wybrać zalecane (myślę że nie namieszałem).

Tylko niektóre z gier wspierają tę technologię, wiele z nich trzeba aktywować w samej grze - https://www.geforce.com/whats-new/guides/shadowplay-highlights-tutorial

A gdzie znajdę listę gier które są obsługiwane?

Przecież dałem Ci linka do artykułu. Tam jest.

Faktycznie a z tym CS to nie wiem jakim cudem myślałem, że jest wspierany. A te gry są dodawane do wspieranych wiesz może co musi być żeby gra była wspierana?

Wybrana przez NVIDIĘ

POMOCY MAM TO SAMO pojawilo mi sie to raz ale poznij nie a chce wylacyzc w grze fortnite klipowanie smierci …

Przecież to samo macie w systemie, przy odpalaniu gry pokazuje się okno.